Dom alergika a wentylacja

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
Fera-65
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 9:58

Dom alergika a wentylacja

Post autor: Fera-65 »

Cześć kochani. Będąc alergikiem, przekonałam się, jak istotne jest czyste i świeże powietrze w domu. Zastanawiałam się ostatnio, co mogłabym zrobić, żeby jeszcze bardziej poprawić jakość wspomnianego powietrza. Ponoć rekuperacja w domu alergika potrafi zdziałać cuda. Zgadzacie się z tym?
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Dom alergika a wentylacja

Post autor: Zuzia »

A skoro już mowa o wentylacji, to czy kojarzycie może taką firmę jak Harmann? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/56-wentylatory-kanalowe-harmann wentylatory kanałowe tego właśnie producenta i zastanawiam się nad ich zakupem. Jak sądzicie, warto? Czy ktoś z Was miał kiedyś do czynienia z produktami tej marki?
jarek29

Re: Dom alergika a wentylacja

Post autor: jarek29 »

Witam, bardzo ważna jest jakość powietrza w pomieszczeniu w którym spędzamy dużo czasu. O dobrą jakość powietrza można zadbać kupując filtr komfovent verso cf 1000. Jest to pojedynczy filtr o wydłużonej trwałości, który zadba o oczyszczaniu na najwyższym poziomie. Ten filtr szczególnie polecany w okresie jesień-zima, a także alergikom w okresie aktywności alergenów. Bardzo polecam do skorzystania z oferty.
Tomek90

Re: Dom alergika a wentylacja

Post autor: Tomek90 »

Mój synek jest alergikiem, dlatego gdy wybierałem metodę ocieplenia do naszego domu to zdecydowałem się na pianę PUR Zielona Góra. To materiał bezpieczny dla zdrowia, który się nie pyli. Nie wytwarza więc żadnych alergenów, który mogłyby nam zaszkodzić. Dzięki niej możemy też uniknąć pojawienia się wilgoci.
Radossław

Re: Dom alergika a wentylacja

Post autor: Radossław »

Chociaż wentylacja łazienkowa jest często bagatelizowana, jej znaczenie jest ogromne - Shttps://oltens.com/pl/blog/szczegoly/odpowiednia-wentylacja-w-lazience-jakie-rozwiazania-wybrac-aby-uniknac-wilgoci-i-plesni ystem wentylacji usuwa wilgoć, która jest naturalnym efektem korzystania z łazienki. Dzięki temu unikamy problemów z pleśnią i grzybami oraz zapewniamy zdrową atmosferę. Wentylacja działa poprzez wymianę powietrza, usuwając zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, może pomóc w utrzymaniu niskich kosztów energii, eliminując konieczność używania odświeżaczy powietrza.
ODPOWIEDZ