Oświetlenie LED - zalety

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
Kiliana_76
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 7:53

Oświetlenie LED - zalety

Post autor: Kiliana_76 »

Cześć! Niedawno czytałam całkiem ciekawy artykuł, który mówi o tym, że oświetlenie i żarówki LED pozwalają na zdecydowanie większą oszczędność energii, a światło przez nie emitowane ma lepszą jakość. Jako zaletę podano też to, że źródła światła LED się nie nagrzewają, więc są pod tym względem bezpieczniejsze. Słyszeliście jeszcze o jakichś innych zaletach tego rodzaju oświetlenia? Dajcie znać!
Awatar użytkownika
reneta63
Posty: 113
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:00

Re: Oświetlenie LED - zalety

Post autor: reneta63 »

Dokładnie tak - nic dodać, nic ująć. W sumie chyba temat został wyczerpany. Ja mogę jedynie dodać od siebie, że takie oświetlenie LED może mieć wszechstronne zastosowanie - wszystko zależy od żarówek na jakie się zdecydujemy. Świetlówki led jak te https://dozi.pl/G-TECH-SWIETLOWKA-LED-T ... ZT809W-60/ świetnie sprawdzą się np. w nowoczesnych pomieszczeniach biurowych.
sósek

Re: Oświetlenie LED - zalety

Post autor: sósek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://bettso.pl/lazienka
Frańka

Re: Oświetlenie LED - zalety

Post autor: Frańka »

Jest to piękne, proste i klasycznie wyglądające rozwiązanie, zawsze modne, zawsze pasujące do wnętrza, a na przykład samo światło rozlane po suficie, jest miękkie, przyjemne dla oka, jest to najlepsze światło czyli światło odbite. Zobacz co o tym piszą tu https://www.wnetrzestyl.pl/oswietlenie- ... c/ljr_lwkl. Taka scena świetlna tworzy przyjemny klimat do przebywania w pomieszczeniu.
Adam Gąbka

Re: Oświetlenie LED - zalety

Post autor: Adam Gąbka »

Lubię nowoczesne rozwiązania. na przykład dla osób, które mają w kuchni wyspę, jest wisząca bezpośrednio nad nią półka, na której trzymane są zazwyczaj sprzęty kuchenne i garnki, przyprawy i inne rzeczy, które wolimy mieć pod ręką. Taka półka, uzupełniona o lampy, umieszczone dookoła niej, nie tylko doświetli wyspę, ale też może posłużyć za oświetlenie główne. W tym wpicie http://www.decotrendy.pl/tasmy-led-niez ... woim-domu/ znajdziesz wiele cennych informacji.
ula juśko

Re: Oświetlenie LED - zalety

Post autor: ula juśko »

Przekonałam się, że listwy oświetleniowe sufitowe dają ogromne możliwości w aranżacji wnętrz zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych https://ardeko24.pl/listwy oświetleniowe sufitowe i wykorzystanie w nich taśm LED daje ogromne możliwości aranżacji w oparciu o temperaturę i kolor barw. Sufitowe listwy oświetleniowe, które montujemy na suficie dają nam niezwykle interesujący efekt światła odbitego, co skutecznie je rozprasza. Listwy oświetleniowe sufitowe to niekonwencjonalne rozwiązanie, które pomoże zmienić Twój pokój w taki, o jakim marzyłeś.
ODPOWIEDZ