Perfumy znanych marek

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
melania-65
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 19:00

Perfumy znanych marek

Post autor: melania-65 »

Hej! Zdarza wam się kupować markowe perfumy damskie? Też uważacie, że są o wiele wydajniejsze? Poza tym znacznie lepiej pachną, intensywniej i na skórze utrzymają się dłużej. Macie podobne spostrzeżenia? Zawsze byłam zdania, że lepiej wydać nieco więcej na porządny produkt i móc cieszyć się nim dłużej. Jak wy do tego podchodzicie?
sobótka

Re: Perfumy znanych marek

Post autor: sobótka »

Kupuję ostatnio tylko i wyłącznie markowe perfumy, ponieważ są one bardziej ekonomiczne niż zamienniki ze względu na trwałość i to, że wystarczy kropla aby zapach był wyczuwalny. Zdarza mi się je zamawiać przez Internet z racji niższych cen i większego wyboru niż w stacjonarnych drogeriach. Jest to trochę ryzykowne co prawda gdyż nie ma jak powąchać testera ale można z tego wybrnąć, czytając blogi, rzetelne recenzje. Ja tak właśnie robię. Ostatnio ze stronki https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/g ... um-intense dowiedziałam się naprawdę dużo o kompozycji Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Intense , wystarczająco dużo żeby pokusić się o zakup. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Opis idealnie odzwierciedla realia:)
ODPOWIEDZ