Restauracja i delikatesy Restro

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
fera
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 17:23

Restauracja i delikatesy Restro

Post autor: fera »

Kto z was jada w restauracji Restro w Warszawie? Niedawno odkryłam, że prowadzą własne delikatesy ze sprzedażą wysyłkową. Mieliście okazję próbować czegoś z ich oferty? Jak wrażenia? :)
Awatar użytkownika
Witoslawa1989
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 19:48

Re: Restauracja i delikatesy Restro

Post autor: Witoslawa1989 »

W delikatesach Restro kupuję najlepsze oliwy i oleje, a ostatnio spróbowałam też serów i muszę przyznać, że czegoś tak pysznego dawno nie jadłam. Poza tym w samej restauracji serwują przepyszne dania, więc nic tylko polecać :)
giguś

Re: Restauracja i delikatesy Restro

Post autor: giguś »

Jeśli chodzi o Warszawę to koniecznie musicie zajrzeć do restauracji Little Barrel. Bo jest to może niewielka restauracja ale za to tworzona z pasją i wielkim zaangażowaniem. Nawet nasi kucharze gotują z pasją i sercem dzięki czemu tworzymy tak wyjątkowe menu. A u nas zjecie bardzo dobre kopytka w sosie truflowym czy na słodka, czy zjecie pyszne krewetki z chorizzo. Bo my słyniemy z kuchni tradycyjnej oraz kontynentalnej. A dla koneserów win także mamy bardzo dużo takich trunków do wyboru. Także zapraszamy
koleś

Re: Restauracja i delikatesy Restro

Post autor: koleś »

Niestety, ale nie pomogę, nie znam tego miejsca. Mogę za to powiedzieć, że ten pub wrocław jest bardzo ciekawy i warto go odwiedzić. To raczej propozycja dla mężczyzn, ponieważ mamy tutaj przede wszystkim możliwość śledzenia emocjonujących rozgrywek sportowych aż na 10 telewizorach. No i można tu zjeść świetnego steka, żeby nie powiedzieć dosadniej ;) . Reflektujecie?
ludziś

Re: Restauracja i delikatesy Restro

Post autor: ludziś »

Cześć. Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to na waszym miejscu koniecznie zajrzałabym sobie na stronę firmy gastromania.pl Mnie ostatnio zainteresował tam basen gastronomiczny i zastanawiam się nad jego zakupem. Dajcie znać, co o nim uważacie. A może ktoś ma go w swoim lokalu i mógłby powiedzieć jak się sprawdza na co dzień?
ODPOWIEDZ