Wyjazd kamperem na wakacje

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
Abel82
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2022, 21:42

Wyjazd kamperem na wakacje

Post autor: Abel82 »

Wiecie coś na temat podróżowania kamperem? Ja w tym roku chciałbym się wybrać na taką wycieczkę, ale nie wiem jeszcze czy sam wszystko zorganizuję czy jednak zdecyduję się na jakąś ofertę. Mam wrażenie, że wyprawy kamperowe do Włoch i w inne miejsca stały się teraz bardzo popularne, też tak sądzicie? W sumie wcale się nie dziwię, w końcu to naprawdę super przygoda :P
Awatar użytkownika
Koryna_65
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2022, 22:00

Re: Wyjazd kamperem na wakacje

Post autor: Koryna_65 »

Faktycznie podróże kamperem są ostatnimi czasy popularne, a widzę to nawet po swoich znajomych. Trochę im zazdroszczę i chyba też w końcu się zdecyduję. Tym bardziej że nigdy jakoś nie porywałam się na zagraniczne podróże, a marzę o choć jednej odkąd pamiętam :D Zmotywowałeś mnie do szukania ofert, bo i tak nie miałam żadnych planów na wakacje w tym roku
agatus

Re: Wyjazd kamperem na wakacje

Post autor: agatus »

Podróż kamperem latem ma sens, ale jesienno-zimową porą to ja jakoś tego nie czuję. Wolę postawić na sprawdzony hotel czterogwiazdkowy nad morzem , aby mieć zapewnione dogodne warunki i naprawdę dobrze sobie wypocząć. Ja chociażby planuję teraz wybrać się do Mrzeżyna.
wodna12

Re: Wyjazd kamperem na wakacje

Post autor: wodna12 »

Ja bym chciała objechać kamperem całą Europę. Szczególnie wzdłuż Morza Śródziemnego. Marzą mi się postoje nad wodą, pływanie na desce SUP Aqua Marina i odpoczynek z dala od ludzi.
ODPOWIEDZ