Zaciszny hotel

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
Jakub1972
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2020, 0:14

Zaciszny hotel

Post autor: Jakub1972 »

Cześć wszystkim. Powoli planuję swój wakacyjny wyjazd z rodziną i mam nadzieję, że dojdzie on do skutku, bo naprawdę brakuje nam chwili wytchnienia. Powiedzcie mi, znacie Zajazd Marta? Polecacie się tam zatrzymać?
Awatar użytkownika
nika-94
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 6:02

Re: Zaciszny hotel

Post autor: nika-94 »

Według mnie zarówno hotel, jak i restauracja Marta są warte odwiedzenia. Chyba największą zaletą tego miejsca jest cisza i spokój. Wnętrza są też klimatyczne, a dla obsługi najbardziej liczy się komfort gościa. Polecam z całego serca.
Bartuś

Re: Zaciszny hotel

Post autor: Bartuś »

Z racji, że lubię sobie dobrze i treściwe pojeść to bardzo często odwiedzam Restauracja U Wienawy w Warszawie. Jest to bardzo wyjątkowy i chyba jedyny taki lokal, w którym mamy okazji skosztować dań przedwojennych. Poza tym lokal ten znajduje się w samym centrum stolicy nie przez przypadek. Bo z Placu Piłsudskiego generał Wieniawa miał bardzo blisko do swoich ulubionych miejsc przedwojennej Warszawy.
benzuś

Re: Zaciszny hotel

Post autor: benzuś »

Zaciszny hotel owszem bardzo przydatny jest w przypadku może jakiegoś wyjazdu romantycznego. Ale ja wyjeżdżam do Warszawy i tam chciałabym także gdzieś coś smacznego zjeść. I tak też między innymi Restauracja Akademia to idealne miejsce na smaczne jedzenie. Bo nie znajdziecie drugiej takiej restauracji w której to serwują dania kuchni regionalnej. Także jak dla mnie jest to niesamowite miejsce z niesamowicie dobrym jedzeniem.
ODPOWIEDZ