Ziołowe suplementy

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
Blanka88
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 14:07

Ziołowe suplementy

Post autor: Blanka88 »

Cześć. Co myślicie o ziołowych suplementach diety? Natknęłam się ostatnio na ofertę producenta mir-lek.pl. Zastanawiam się, czy nie przetestować ich produktów. Szczególnie że mam je na wyciągniecie ręki w moim osiedlowym sklepie zielarskim.
Awatar użytkownika
Lucjana_72
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2021, 20:42

Re: Ziołowe suplementy

Post autor: Lucjana_72 »

Skoro nie musisz ich nigdzie szukać, to serdecznie polecam kupić. Mnie super sprawdzają się suplementy z łuską gryki. Działają tak, jak działać powinny, a w dodatku mają rewelacyjne składy. Takie suplementy są moim zdaniem najlepsze.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Ziołowe suplementy

Post autor: Zuzia »

Ja za suplementami nie przepadam, ale bardzo chętnie piję różne napary z ziół, na przykład z pokrzywy czy też z mięty ;) Zazwyczaj kupuję sobie takie zioła na wagę, na przykład przez internet można je kupić naprawdę tanio ;) Oprócz pokrzywy bardzo smakuje mi również czystek. Cenię go również za jego właściwości ;) A czy Wy macie może jakieś swoje ulubione zioła?
Awatar użytkownika
reneta63
Posty: 113
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:00

Re: Ziołowe suplementy

Post autor: reneta63 »

Warto stosować produkty naturalnego pochodzenie. Wiele z nich znanych jest od wieków i stosowały je już nasze babcie. Nie wiem czy wiecie, ale wiele prozdrowotnych właściwości ma na przykład brzoza brodawkowata. Tutaj https://www.lekinatury.pl/pl/encykloped ... owata.html jest sporo informacji o jej właściwościach. Przy się m.in. w leczeniu chorób nerek.
ODPOWIEDZ