catering warszawa

Zdrowe odżywianie nie jest Twoją mocną stroną? Dołącz do dyskusji - tutaj dzielimy się wiedzą, motywujemy, polecamy i rozmawiamy o diecie.
gość

catering warszawa

Post autor: gość »

Ja polecam ze swojej strony sprawdzić Catering Warszawa od Mój Catering z którego korzystam od 6 miesięcy, dużo opcji kalorycznych do wyboru i tak samo jest z wersjami diet dla sportowca, wege, czy także nowości jak dieta optymalna i odchudzająca. Fajnie zróżnicowane posiłki, wsparcie dietetyka i dostawa pod same drzwi z samego rana aby dobrze zacząć dzień :)
Awatar użytkownika
zuska
Posty: 42
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:35

Re: catering warszawa

Post autor: zuska »

W tym temacie ja już sobie całkowicie odpuściłam, bo co catering to gorszy. Przerzuciłam się na aplikację jokr https://www.jokr.com/?lang=pl , gdzie zamawiam sobie zakupy do domu czy do pracy. Na szybko bo dostawa w kwadrans i jem to na co mam ochotę. Dla mnie super opcja.
dżesi534

Re: catering warszawa

Post autor: dżesi534 »

gość pisze: ↑28 wrz 2021, 21:20 Ja polecam ze swojej strony sprawdzić Catering Warszawa od Mój Catering z którego korzystam od 6 miesięcy, dużo opcji kalorycznych do wyboru i tak samo jest z wersjami diet dla sportowca, wege, czy także nowości jak dieta optymalna i odchudzająca. Fajnie zróżnicowane posiłki, wsparcie dietetyka i dostawa pod same drzwi z samego rana aby dobrze zacząć dzień :)
Też szukam cateringu

___
https://piwik.com.pl/
sofia111

Re: catering warszawa

Post autor: sofia111 »

Ja jestem jak najbardziej za dietą pudełkową. To ogromna wygodna dla osób zapracowanych i tych, którzy nie lubią gotować. Ja po prostu tego nie cierpię :) Dlatego po przeczytaniu tego artykułu https://swidnik.naszemiasto.pl/3-powody ... 14-8269604 zdecydowałam się na catering dietetyczny.

tarnowski chór gos.pl
duży912

Re: catering warszawa

Post autor: duży912 »

dżesi912 pisze: ↑29 wrz 2021, 23:59
gość pisze: ↑28 wrz 2021, 21:20 Ja polecam ze swojej strony sprawdzić Catering Warszawa od Mój Catering z którego korzystam od 6 miesięcy, dużo opcji kalorycznych do wyboru i tak samo jest z wersjami diet dla sportowca, wege, czy także nowości jak dieta optymalna i odchudzająca. Fajnie zróżnicowane posiłki, wsparcie dietetyka i dostawa pod same drzwi z samego rana aby dobrze zacząć dzień :)
To co wybrać?
Sam się nad tym zastanawiam.
___
chwytaki próżniowe
dżesika12

Re: catering warszawa

Post autor: dżesika12 »

gość pisze: ↑28 wrz 2021, 21:20 Ja polecam ze swojej strony sprawdzić Catering Warszawa od Mój Catering z którego korzystam od 6 miesięcy, dużo opcji kalorycznych do wyboru i tak samo jest z wersjami diet dla sportowca, wege, czy także nowości jak dieta optymalna i odchudzająca. Fajnie zróżnicowane posiłki, wsparcie dietetyka i dostawa pod same drzwi z samego rana aby dobrze zacząć dzień :)
A jak ze smakiem potraw?
___
radca prawny dzierżoniów
patiś912

Re: catering warszawa

Post autor: patiś912 »

duży912 pisze: ↑19 paź 2021, 14:57
dżesi912 pisze: ↑29 wrz 2021, 23:59
gość pisze: ↑28 wrz 2021, 21:20 Ja polecam ze swojej strony sprawdzić Catering Warszawa od Mój Catering z którego korzystam od 6 miesięcy, dużo opcji kalorycznych do wyboru i tak samo jest z wersjami diet dla sportowca, wege, czy także nowości jak dieta optymalna i odchudzająca. Fajnie zróżnicowane posiłki, wsparcie dietetyka i dostawa pod same drzwi z samego rana aby dobrze zacząć dzień :)
To co wybrać?
Sam się nad tym zastanawiam.
___
chwytaki próżniowe
ODPOWIEDZ