Masa

Zdrowe odżywianie nie jest Twoją mocną stroną? Dołącz do dyskusji - tutaj dzielimy się wiedzą, motywujemy, polecamy i rozmawiamy o diecie.
Awatar użytkownika
ala
Posty: 52
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:09

Masa

Post autor: ala »

Muszę zbudować masę, a potem rzeźbę. Wiem, że powinnam jeść dużo białka. A co jeszcze?
Awatar użytkownika
discover
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:21

Re: Masa

Post autor: discover »

Bardziej bym szukał informacji na portalach typu https://sportsempire.pl/probolan-50-opi ... y-na-mase/ , albo na forach kulturystycznych. W końcu tamtejsi panowie i panie mają większe doświadczenie, jeśli chodzi o budowanie masy i późniejsze jej rzeźbienie. Może polecą Wam również witaminy, jakie może mąż stosować .Byle od anabolików trzymał się z daleka.
Grześ

Re: Masa

Post autor: Grześ »

Generalnie zacznij od początku, tj. od takiego ogólnego poradnika: https://silniejszy.pl/budowa-masy-miesniowej/ - dowiesz się z niego, że nie chodzi tylko o białko. Masa to zdecydowanie coś więcej, niż tylko zwiększona podaż protein.

No i przygotuj się na spore wyzwanie. Budowa masy mięśniowej to proces złożony i wymagający cierpliwości. Nie licz na szybkie przyrosty – to tak nie działa.

oziębłość emocjonalna przyczyny
Mięśniak

Re: Masa

Post autor: Mięśniak »

Panowie może mała pomoc. Co myślicie o takim planie: https://gabinetfenix.pl/sylwetka/jak-zw ... anie-masy/ ? Ma sens korzystanie z opisanych tam porad, czy lepiej od razu jakieś chemiczne suple itd? Zależy mi bowiem na tempie całego procesu.
ODPOWIEDZ