Wzmocnienie paznokci

Zdrowe odżywianie nie jest Twoją mocną stroną? Dołącz do dyskusji - tutaj dzielimy się wiedzą, motywujemy, polecamy i rozmawiamy o diecie.
mełten

Wzmocnienie paznokci

Post autor: mełten »

Myślicie, że dietą jestem w stanie jakoś wzmocnić swoje paznokcie? kupiłam sobie już rewelacyjną i polecaną przez wiele osób odżywkę do paznokci z Victoria Vynn, ale myślę, żeby wprowadzić jakieś dodatkowe działania ;) Wiem, że ta odżywka do paznokci naprawdę wiele paznokci już uratowała ;)
Dżoanka

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: Dżoanka »

Odżywka od Victoria Vynn jest świetna. Mi również pomogła uporać się z problemem kruchych i łamliwych paznokci. Polecałabym Ci również wprowadzenie do diety większej ilości witamin z owoców i warzyw :) Mamy sezon wiosenny więc myślę, że jest ogromne pole do popisu w tej kwestii :) Pomyśl też o suplementach z selenem i cynkiem. Daj znać koniecznie jak Ci idzie przygoda z tą boską odżywką :)
Bożenka

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: Bożenka »

Cynk i jeszcze raz cynk, produkty zawierające cynk. Ja stosuje suplementy z polecenia. Saszetki rozpuszczam w wodzie i pije rano. Po miesiącu stosowania juz zauwazyłam pierwsze efekty. Po tym zdecyowałam się rowniez na kremu tej firmy tutaj jest link https://www.herbapol-polana.com/kosmety ... awilzajace . Skład extra, i na dodatek naczytałam sie o tej czeronej koniczynce która zapewnia promienny wyglad. Ja sie czuje lepiej , i paznokcie i cera są teraz jak z katalogu hihihi

moce grzejników
Tośka456

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: Tośka456 »

Wzmacniaj się od środka, jedz zdrowo, jak organizm nie ma z czego czerpać to najpierw czerpie z włosów i paznokci. Super, że wybrałaś odżywkę z Victoria Vynn, ja bym Ci jeszcze polecała wyprobować odżwykę bazę Boost Base. Ona nie tylko wzmacnia, ale jeszcz eurwardza pazurki. Moje teraz rosną jak szalone :)
ODPOWIEDZ