Beton architektoniczny w salonie

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Magdaś

Beton architektoniczny w salonie

Post autor: Magdaś »

Witajcie. Macie w domu takie aranżacje? Pochwalcie się proszę tutaj na forum swoimi wnętrzami. Marzy mi się beton ozdobny w salonie już od dawna. W tym roku przekonałam męża, więc mogę powoli zacząć działać w tym temacie. Co powiecie o produktach od Jadar https://www.jadar.pl/19-faq/61-beton-ar ... iczny.html ponoć mają dobrej jakości beton architektoniczny cena także konkurencyjna. Gdzie kupowaliście?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Beton architektoniczny w salonie

Post autor: Kamilla36 »

Masz na myśli takie płyty z betonu architektonicznego https://kosbud.com.pl/ ? Położyliśmy je na ścianie w salonie. Początkowo także się bałam zbytniej surowości wnętrz. Niepotrzebnie. Faktycznie wszystko zależy od dodatków. Także można zaaranżować według własnego gustu.
Awatar użytkownika
Steven2000
Posty: 12
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:25

Re: Beton architektoniczny w salonie

Post autor: Steven2000 »

My trochę poszliśmy na łatwiznę, ale ostatecznie bardzo się to sprawdziło. Zostawiliśmy beton towarowy (akurat tutaj dowiozła go betoniarnia Myszków), później zabezpieczyliśmy żywicą i zrobiliśmy salon w stylu industrialnym. Najważniejsze, że ostateczny efekt jest super :)
Kroś

Re: Beton architektoniczny w salonie

Post autor: Kroś »

Steven2000 pisze: ↑30 lis 2020, 0:00 My trochę poszliśmy na łatwiznę, ale ostatecznie bardzo się to sprawdziło. Zostawiliśmy beton towarowy (akurat tutaj dowiozła go betoniarnia Myszków), później zabezpieczyliśmy żywicą i zrobiliśmy salon w stylu industrialnym. Najważniejsze, że ostateczny efekt jest super :)
O tak! Potwierdzam, że beton towarowy można super zaaranżować. Tylko trzeba go właśnie dodatkowo zabezpieczyć. Na pewno wyróżnia go ogromna wytrzymałość :) A z Włodara to już w ogóle najwyższa jakość.

ochrona wizerunku
ODPOWIEDZ