Budowa przydomowej oczyszczalni

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Maurycjusz_62
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 18:30

Budowa przydomowej oczyszczalni

Post autor: Maurycjusz_62 »

Witam. Co sądzicie na temat przydomowych oczyszczalni ścieków? Zastanawiam się nad zainwestowaniem w budowę. Znalazłem ofertę firmy Bio Hydro System, którą wiele osób poleca. Może ktoś z was o nich słyszał?

lotos narożnik
Awatar użytkownika
wahid_74
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2020, 22:37

Re: Budowa przydomowej oczyszczalni

Post autor: wahid_74 »

Moim zdaniem przydomowe oczyszczalnie ścieków są o wiele lepsze niż zwykłe szambo. Jeśli skorzystasz z usług Bio Hydro System, to możesz mieć pewność, że wszystko będzie sprawnie i bezawaryjnie działać. Są profesjonalni od samego początku do końca ;)
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 29
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:13

Re: Budowa przydomowej oczyszczalni

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście to ważna sprawa, choć uważam ,że lepiej mieć przyłącze do miejskiej instalacji kanalizacyjnej. Wszystkie te sprawy muszą być omówione i zaplanowane już na wstępie budowy. Pamiętajmy jednak ,że najważniejszą konstrukcją każdego domu jest dach.Wiele elementów nowoczesnych domów wykonywanych jest ze specjalnie przygotowanego drewna https://mgdachy.pl/impregnacja-drewna/ .Mowa oczywiści o drwenie impregnowanym.mpregnacja polega na nasycaniu drewna lub innego materiału określonymi substancjami chemicznymi. Celem tego procesu jest wzmocnienie oraz zabezpieczenie przed oddziaływaniem czynników negatywnych.

MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
ODPOWIEDZ