Czy warto zainwestować w rekuperację?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Lech-79
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2019, 4:13

Czy warto zainwestować w rekuperację?

Post autor: Lech-79 »

Cześć! Co sądzicie na temat rekuperacji? Warto w nią zainwestować? Zastanawiam się czy rzeczywiście wentylacja domu jest dużo lepsza, a przy tym można oszczędzić. Co sądzicie na temat firmy https://centrumrekuperacji.pl/? Warto skorzystać z jej usług?
Awatar użytkownika
Siemowit-84
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Czy warto zainwestować w rekuperację?

Post autor: Siemowit-84 »

Ja jestem alergikiem i rekuperacja to dla mnie idealne rozwiązanie. Dzięki temu udało mi się zminimalizować alergię i dużo lepiej się czuje. Właśnie firma Centrum rekuperacji montowała u mnie cały system. Bardzo polecam – pracują tam najlepsi specjaliści.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Czy warto zainwestować w rekuperację?

Post autor: Badaka »

Jeżeli tak jak niektórzy chcecie zamontować u siebie rekuperacje po to żeby mieć niższe rachunki za ogrzewanie to odradzam. Wiadomo, że rekuperacja gwarantuje odzysk ciepła, więc też i mniejsze rachunki za ogrzewanie, ale nie jest to aż takie wydajne, żeby wyłącznie pod tym względem się opłaciło. Dla mnie rekuperacja to głównie brak możliwości zrobienia się grzyba, wilgoci w domu i stała wymiana powietrza. Przez to w domu jest po prostu bardziej zdrowe powietrze. Znalazłam firmę https://erco-lodz.pl/wentylacje/ od takich instalacji. Zainteresujcie się może też ich ofertą.
Awatar użytkownika
dionoo
Posty: 77
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:23

Re: Czy warto zainwestować w rekuperację?

Post autor: dionoo »

Ja bym inwestował w takie rozwiązania bo to jest przyszłość o ile dobrze dobierzesz produkty i wykonasz właściwy montaż. Najlepiej będzie jak udasz się do tej firmy https://inverter.com.pl/ która ma w ofercie takie rozwiązania i zna się na rzeczy. Dzięki nim będziesz mieć idealne rozwiązanie w domu.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Czy warto zainwestować w rekuperację?

Post autor: Mr Robot »

Ja mam u siebie powietrzną pompę ciepła od firmy Fonko i jestem z niej bardzo zadowolony. Działa bez zarzutów, nawet w razie bardzo niskich temperatur mogę szybko ogrzać swój dom. Całość jest energooszczędna, co dla mnie stanowi spory plus.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
ODPOWIEDZ