Dekoracje do domu

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
weronika_64
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 17:02

Dekoracje do domu

Post autor: weronika_64 »

Hej! Niedawno wprowadziłam się do nowego domu i chciałabym go jakoś po swojemu udekorować. Muszę kupić kilka rzeczy i zastanawiam się nad zakupami na taniejdladomu.pl. Czy ktoś z was poleca ten sklep?
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 20:19

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Maja »

Jeśli chodzi o dekoracje, to ten sklep jest doskonale zaopatrzony. Kupisz tam też akcesoria do kuchni, wyposażenie do salonu i wiele więcej. Bardzo go lubię właśnie za tak szeroki asortyment, ale i przystępne ceny.
Werka Ł

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Werka Ł »

weronika_64 pisze: ↑12 wrz 2020, 17:55 Hej! Niedawno wprowadziłam się do nowego domu i chciałabym go jakoś po swojemu udekorować. Muszę kupić kilka rzeczy i zastanawiam się nad zakupami
Pamiętam jak ja się wprowadzałam do naszego nowego domu. Cudowne uczucie. Meble już mieliśmy wstawione. Brakowało tylko dodatków, żeby nadać mu przytulności. Wszystkie zamówiłam online w sklepie Indelo. Ostatnio kupiłam u nich prześliczne filiżanki https://www.indelo.pl/filizanki-villa-italia-cat-371. Często tam zaglądam.
ODPOWIEDZ