Dom spokojnej starości w Łodzi

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Stella_87
Posty: 20
Rejestracja: 20 lip 2019, 4:07

Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: Stella_87 »

Cześć! Poszukuję odpowiedniego domu spokojnej starości dla mojej babci. Co sądzicie o Familii? Znajduje się w dogodnej lokalizacji, ale nie wiem jakie są tam warunki.

porównanie telefonów nokia
Awatar użytkownika
Prot
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2019, 21:02

Re: Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: Prot »

Jeśli chodzi o centrum opieki familia, to mogę szczerze polecić to miejsce. Panuje tam rodzina atmosfera, podopieczni są pod stałą opieką specjalistów – takich jak pielęgniarki i opiekunki. 
Awatar użytkownika
Wiollka
Posty: 82
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:15

Re: Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: Wiollka »

Jeżeli interesowałby Was też Nowy Dwór Mazowiecki to możecie tam zapoznać się z ofertą "Domu Rodzinnego". To zakład opiekuńczo-leczniczy. Mają tam też oddział paliatywny, więc nawet bardzo schorowane osoby mogą tam przebywać. Warunki tam są dobre i stała opieka jest, to najważniejsze.
Żaklin

Re: Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: Żaklin »

Znam tylko jeden dom spokojnej starości, godny uwagi, mianowicie chodzi mi o http://www.domlesnezacisze.pl/. Przyjmują pensjonariuszy indywidualnie, podpisując umowy z mieszkańcami i ich rodzinami Dom spełnia wszystkie wymogi ustawowe dotyczące jakości usług i warunków bytowych na odpowiednim poziomie.
ODPOWIEDZ