Drzwi od fizia.pl

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
larysa1973
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:01

Drzwi od fizia.pl

Post autor: larysa1973 »

Cześć! Czy ktoś z was zamawiał może drzwi od firmy fizia.pl? Jakie macie opinie na temat tego zakładu? Podobają mi się ich realizacje, są bardzo oryginalne i w przystępnych cenach.

kabel krosowy rj45 cena
Awatar użytkownika
cyprian71
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 1:43

Re: Drzwi od fizia.pl

Post autor: cyprian71 »

Jakiś czas temu zamawiałem drzwi wewnętrzne do mieszkania z tego zakładu. Jestem pozytywnie zaskoczony, jakość super, wykonanie bardzo estetyczne i tak jak mówisz, cena przystępna. Oczywiście polecam, nie może być inaczej :)
Awatar użytkownika
Prunka
Posty: 81
Rejestracja: 31 maja 2019, 9:13

Re: Drzwi od fizia.pl

Post autor: Prunka »

Jak zależy Ci na jakości i trwałości to moim zdaniem zobacz ofertę drzwi od petecki.eu My bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego producenta żeby zrobić zakupy do nas do domu i to jest nasz faworyt
goniak

Re: Drzwi od fizia.pl

Post autor: goniak »

Nie znam tej firmy ale z własnego doświadczenia polecam zdecydowanie ofertę producenta Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Drzwi świetne gatunkowo, solidnie wykonane, w dobrej cenie. Sprawna realizacja, bezproblemowy kontakt.
Grzeneś

Re: Drzwi od fizia.pl

Post autor: Grzeneś »

Szukając naprawdę dobrej jakości stolarki okiennej do swojego domu to w mojej opinii jak najbardziej warto tutaj poświęcić więcej uwagi również na zestawienia przygotowane przez firmę Anex Okna, która działa w Warszawie i okolicach. W ich przypadku można liczyć na wysoki standard, profesjonalizm obsługi i jednocześnie dotrzymanie terminów przeprowadzonych realizacji zarówno przy zakupie oraz wykonanym montażu. Wyłącznie topowi producenci cechujący się świetnymi parametrami i jasnymi warunkami gwarancyjnymi. Oby wszystko również u Was poszło oczywiście w pełni pomyślnie!
ałka22

Re: Drzwi od fizia.pl

Post autor: ałka22 »

Nowoczesne i jednocześnie solidne drzwi to produkuje firma Drutex. Co do rodzaju materiału to różne do wyboru, drewniane, pvc czy aluminiowe. Kolorystyka też różnorodna. Zawsze jak coś to doradzą, pomogą wybrać najbardziej odpowiednie do danego domu. Ta firma jest generalnie znana na rynku.
ODPOWIEDZ