Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Bromir
Posty: 34
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:21

Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Post autor: Bromir »

Planujemy remont podłogi w kuchni i szukamy dobrej jakości podłogi drewnianej. Wiecie może w jakim sklepie warto zakupić tego typu podłogę? Zależy mi na wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Protazy75
Posty: 18
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:42

Re: Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Post autor: Protazy75 »

Wysokiej jakości podłogi zakupisz w sklepie julomax. Kupowałem tam parkiet drewniany i sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Polecam – widać, że dbają o wysoką jakość materiałów, z jakich wykonują podłogi.
Awatar użytkownika
greta80
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2019, 1:44

Re: Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Post autor: greta80 »

Podłogi drewniane od julomax są bardzo dobrej jakości. Kupiłam tam podłogę i jestem bardzo zadowolona. Podłoga jest bardzo wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. 
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 70
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:43

Re: Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Post autor: mleczko90 »

Staram sie zawsze szukac najpierw wsrod lokalnych firm np. alkapro
Awatar użytkownika
calathe
Posty: 85
Rejestracja: 06 lut 2020, 14:51

Re: Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Post autor: calathe »

pamiętajcie, żeby do takiej podłogi kupić własnie dodatkowo odkurzacz. Najlepiej smiga po mieszkaniu roomba i7 i nie pozostawia tak naprawde żadnych smug i brudu po sobie Jest świetna.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Post autor: Mr Robot »

Jak jesteście z Gdanska lub okolic to mogę bez wahania polecić sklep Eurodom. Mają tam nie tylko panele, ale również wykładziny.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
Awatar użytkownika
literat
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:48

Re: Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Post autor: literat »

Podłogi drewniane idealnie posprzątacie za pomocą tego odkurzacza bezprzewodowego. Zobaczcie tu https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/p/ak ... 2in1/11925 Moim zdaniem jest idealny i to nie tylko do podłóg ale też płytek, dywanów z krótkim włosem. Zmieni się nakładkę i sprzątajac dotrze się do trudno dostępnych miejsc.
wiśnia

Re: Gdzie kupujecie podłogi drewniane?

Post autor: wiśnia »

Panele https://podlogi24.net wyglądają naprawdę świetnie. Do tego są  bardzo wytrzymałe. A to dla mnie bardzo ważne, bo mam w domu dwa psy i kota. Nie widać na nich żadnych uszkodzeń od pazurków czy częstego mycia podłogi.
ODPOWIEDZ