jak opiekować się za hiacyntami

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
rośhjenka

jak opiekować się za hiacyntami

Post autor: rośhjenka »

Mając same różne zabarwienia kolorów, te rośliny cieszą oko. I aromat u ich jest dosyć przyjemny. Lecz kiedy hiacynt przekwitnął, że czynić z cebulą? Od regularnej opieki w tym okresie zależy jego kwitnięcie i rozwój nadal. Bardzo przyjemnie otrzymać do prezentu w zimie czy wczesną wiosną kwitnący hiacynt. W sprzedaży w tym okresie jest выгонка - to niewielkie cebule z kwiatostanem i liśćmi. Wiele osób prosto wyrzucają ich, kiedy kwiaty zwiędnęły. Lecz hiacynt po kwitnięciu całkiem realnie zachować.
ćvetishek

Re: jak opiekować się za hiacyntami

Post autor: ćvetishek »

Po kwitnięciu, w okresie spokoju, najważniejsze dla hiacyntu to prawidłowy temperatura reżim. Polewać należy umiarkowanie. Kiedy hiacynt okwita i liście jego więdną, sam czas zająć się cebulą. Liście należy będzie obcinać, a cebulę wykopać. Nawiasem mówiąć, po to, żeby w waszym ogrodzie rosły piękne i zdrowe kwiaty wam należy kupować jakościowe cebuli kolorów https://dutch-bulbs.com/hyacinths/. To będzie gwarancją tego że wasza roślina nie zginie

łuki drzwiowe wykończenie
ODPOWIEDZ