Jak wygląda mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Dominikana
Posty: 200
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:47

Jak wygląda mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: Dominikana »

Jak w temacie - jak właściwie wygląda mocowanie paneli fotowoltaicznych?
Czy to ingeruje mocno w dach?
Co nieco znalazłam tutaj https://hymon.pl/oferta/systemy-montazowe/
Chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś więcej.
Ktoś ma o tym pojęcie i podpowie?

e-solar sklep internetowy
Awatar użytkownika
laperela
Posty: 107
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:46

Re: Jak wygląda mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: laperela »

Kochana, jesli chcesz sie dowiedziec wiecej, to popytaj w Levadzie, oni sie w tym specjalizuja, u mnie robili fotowoltaike :) uwazam, ze takie rzeczy lepiej powierzyc fachowcom
Awatar użytkownika
DamianKl
Posty: 119
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:39

Re: Jak wygląda mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: DamianKl »

W przypadku izolacji dachu koniecznie zwróć uwagę na propozycje od Braas jeżeli postawiłeś na dachówkę ponieważ mają kilka ciekawych propozycji czy to jeżeli chodzi o izolację nakrokwiową czy też różne materiału uszczelniające. Jednocześnie możecie znaleźć u nich skuteczne materiały hydroizolacyjne Icopal - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS. Pozdrawiam!
brokuł

Re: Jak wygląda mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: brokuł »

a znacie jakies godne polecenia firmy ktore sie tym zajmuja? mozecie kogos polecic? chcielismy sie z zona zdecydowac na montaz na domku
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Jak wygląda mocowanie paneli fotowoltaicznych?

Post autor: kilopi »

U nas instalacje przeprowadzila firma https://passive-instal.pl/ :) Nie wiem skad dokladnie jestes ale oni maja kilka placowek w Polsce w wiekszych miastach wiec mysle, ze bez problemu mozesz sie z nimi skontaktowac
ODPOWIEDZ