Jaka sprężarka

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Ziuta
Posty: 143
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Jaka sprężarka

Post autor: Ziuta »

W żadnym warsztacie nie powinno zabraknąć sprężarki. Bardzo dobre urządzenia oferuje firma Techem - https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... kw,157.htm - u nich możecie kupić niezawodne sprężarki bardzo dobrej jakości. Firma świadczy tez usługi serwisu oraz zajmuje się sprzedażą części.
Awatar użytkownika
Kornelia09
Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:20

Re: Jaka sprężarka

Post autor: Kornelia09 »

Kompletnie nie znam się na sprężarkach, ale mąż kupował jakąś tutaj https://www.aerzen.com/pl.html , zobacz może jakaś będzie ci odpowiadać, wiem że mają świetne opinie i wszystko świetnej jakości.
wolski87

Re: Jaka sprężarka

Post autor: wolski87 »

Jeśli mowa o sprężarce, to niezależnie czy szukasz śrubowej czy tłokowej, warto skorzystać z oferty Pneumatik https://www.pneumatik.pl/produkty/kompr ... powietrza/ Są autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej marki Boge - czołowego producenta sprężarek przemysłowych, który gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów.
Ludzik

Re: Jaka sprężarka

Post autor: Ludzik »

Pompy przemysłowe można klasyfikować na podstawie ich konstrukcji, zastosowania oraz sposobu działania. Pompy zębate, które są idealne do przetłaczania płynów o wysokiej lepkości, i pompy śrubowe, używane do przetłaczania cieczy z zawartością stałych cząstek, są tylko dwoma przykładami dostępnych opcji. Dokładniejsze informacje o specyfikacji i zastosowaniach różnych pomp przemysłowych można uzyskać, odwiedzając stronę https://www.domerox.pl/jakie-sa-rodzaje ... myslowych/ i znajomość różnic pomiędzy poszczególnymi typami pozwala na optymalizację procesów i zwiększenie efektywności operacyjnej.
ODPOWIEDZ