Kompleksowe sprzątanie

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Lana-98
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2020, 22:34

Kompleksowe sprzątanie

Post autor: Lana-98 »

Hej, jak często robicie kompleksowe sprzątanie waszych domów i mieszkań? Ja niedawno zdecydowałam się na pranie dywanów, bo aż prosiły się o odświeżenie. Zleciłam to zresztą profesjonalistom, bo sama nie mam dostępu do tak skutecznych środków czystości. Zdarzyło wam się korzystać z podobnych usług?
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Kompleksowe sprzątanie

Post autor: radomska »

Takie już bardzo dokładne i kompleksowe sprzątanie robię kilka razy w roku a więc niezbyt często i chyba nie widzę potrzeby żeby robić to częściej. Tu https://www.smyk.com/dom-i-ogrod/sprzat ... stosc.html zawsze kupuję środki czystości i różne inne przydatne akcesoria dzięki czemu sprząta mi się dużo lżej

stojaki głośnikowe
Bóbr

Re: Kompleksowe sprzątanie

Post autor: Bóbr »

A wiecie od czego zacząć takie kompleksowe sprzątanie? Jeśli nie, to zachęcam was do zajrzenia na bloga http://dlalejdis.pl/artykuly/od-czego-zaczac-sprzatanie Tam z pewnością znajdziecie cenne wskazówki, które pozwolą wam na szybką i bardziej efektywną pracę.
Awatar użytkownika
matos24
Posty: 56
Rejestracja: 01 cze 2020, 9:59

Re: Kompleksowe sprzątanie

Post autor: matos24 »

Jeśli chodzi o sprzątanie i pielęgnacje ogrodu, to ja doskonale daje radę każdego roku, a większość dzięki takim sprzętom jak tutaj https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-trawnika jeżeli szukacie np. kosiarek, traktorów ogrodowych i tak dalej to porównując wszystkie oferty wydaje mi się, że Stiga jest naprawdę wartym uwagi producentem ;)
ODPOWIEDZ