Kupno domu

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Dzamil_80
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 17:09

Kupno domu

Post autor: Dzamil_80 »

Witam.
Postanowiłem kupić dom i wyprowadzić się z mieszkania w bloku, jako że udało mi się odłożyć pieniądze na taką inwestycję. Myślicie, że warto byłoby skorzystać z pomocy pośrednika, a konkretnie agencji Do-Expert? Nie wiem, czy sam poradzę sobie ze wszystkimi formalnościami.
Awatar użytkownika
Bogdan63
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 8:58

Re: Kupno domu

Post autor: Bogdan63 »

Jeśli chcesz, żeby cały proces kupna przebiegł sprawnie, to najlepiej zgłosić się właśnie do Do-Expert. Agenci z tego biura mają doświadczenie, są konkretni i przede wszystkim biorą pod uwagę oczekiwania klientów. Polecam.
manny
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2020, 10:02

Re: Kupno domu

Post autor: manny »

Zgodnie z żoną ustaliliśmy, że będziemy budować dom. Obecnie jesteśmy na etapie wyboru projektu. Znacie może https://www.mgprojekt.com.pl/ ? W szoku jestem ile tam jest gotowych projektów różnych domów, willi nawet jak ktoś chce. Nam mały dom wystarczy, potem też będą mniejsze koszty utrzymania. A jeszcze teraz przy zakupie w gratisie jest Paczka Dodatków o wartości 1640 zł. Jest w niej między innymi projekt ogrodzenia. Warto skorzystać.
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 144
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Re: Kupno domu

Post autor: wenson »

Warto rozważyć również zakup mieszkania. Nie wiem, ale wydaje mi się, że nie każdy jest w stanie odnaleźć się w domu i tak dużym metrażu. Fajną ofertą są mieszkania na sprzedaż na zolibozu - bardzo przytulne, kameralne, w ciekawej okolicy :) Musicie rozważyć wszystkie opcje, aby wybrać najlepiej.
Mikołajek

Re: Kupno domu

Post autor: Mikołajek »

My bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem projektu, wszystkie wydawały się bardzo podobne. Zależało nam również na współpracy przy budowie domu. No i inwestując tyle środków zależało nam na tym, żeby nie było tak, że "się nie da", "tak nie można" i tak dalej. Rozpoczęliśmy współpracę z tą pracownią http://unique-residence.com/projekty/, wybraliśmy projekt chic i to naprawdę perła (chociaż dostosowaliśmy projekt do naszych potrzeb).
Włodek

Re: Kupno domu

Post autor: Włodek »

Kupno domu to spory wydatek i zobowiązanie na lata dlatego polecam korzystać z usług fachowców w postaci biur nieruchomości. Lepiej zapłacić prowizję ale ma się pewność że jesteś w dobrych rękach i transakcja przebiegnie bez komplikacji. Na śląsku postaw na doświadczoną kadrę biura https://www.cn-kaczmarek.pl/ która specjalizuje się jeśli chodzi o województwo śląskie.
ODPOWIEDZ