Magazyn

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Złomocny
Posty: 28
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:53

Magazyn

Post autor: Złomocny »

od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Magazyn

Post autor: Zuzia »

A czym oddzielacie od siebie poszczególne pomieszczenia na Waszych magazynach? Słyszeliście o czymś takim jak kurtyny pasowe? Ja widziałam takie kurtyny ostatnio w ofercie Plexikordu. Jak się okazało, takie kurtyny z jednej strony umożliwiają ruch wózkom widłowym, a z drugiej zabezpieczają przed wahaniami temperatury i przedostawaniem się zanieczyszczeń. A Wy co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Magazyn

Post autor: Mr Robot »

Również transport ma spore znaczenie jeśli chodzi o magazyny. Nawet mniejsze wózki transportowe magazynowe pozwalają na komfortowe przewożenie mniejszych skrzynek czy też nawet palet. Warto w to zainwestować.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
Bartaś

Re: Magazyn

Post autor: Bartaś »

Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań, to z pewnością zainteresuje się oferta firmy KMC services https://kmc-services.com.pl/. Mają dużą wiedzę i ogromne doświadczenie, więc można im powierzyć projekt i budowę magazynu. Kluczowe jest ustalenie procesów logistycznych na samym początku. Dzięki temu zarządzanie magazynem będzie o wiele łatwiejsze.
Awatar użytkownika
plex
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2019, 9:43

Re: Magazyn

Post autor: plex »

Moim zdaniem teraz najwygodniejsze jest zarządzanie magazynem online bo możesz to robić z dowolnego miejsca. Masz tam nie tylko pełną kontrolę i zarządzanie magazynem online ale także możliwość swobodnego tworzenia kategorii towarowych oraz przypisywania do nich asortymentu z magazynu.

tłumacz polsko niemiecki kraków
Wikuś

Re: Magazyn

Post autor: Wikuś »

Posiadając swój własny magazyn na pewno przyda wam się współpraca z firmą zajmującą się transportem i logistyką. Polecam wam spojrzeć na ofertę firmy Aston Partner, którą znajdziecie na http://astonpartner.pl
Kwaś

Re: Magazyn

Post autor: Kwaś »

Pamiętajcie, że w magazynie najważniejsze jest wyposażenie. Pełne wyposażenie magazynu możecie znaleźć na https://futurelogistics.pl/oferta Ja skorzystałam z usług firmy Future Logistics i jestem bardzo zadowolona :) Polecam każdemu sprawdzić ich szeroką ofertę!
Pauliś

Re: Magazyn

Post autor: Pauliś »

Na każdym magazynie przyda się sprawny wózek widłowy. Jeśli wasz pojazd uległ awarii, z pewnością zależy wam aby jak najszybciej zostały naprawione wózki widłowe. Części możecie znaleźć w sklepie Manitou, który ciągle udoskonala swoją ofertę prowadzając na rynek coraz nowoczesne i bardzo wytrzymałe części. W sklepie internetowym znajdziecie między innymi filtry, części zamienne czy maszty i teleskopy, a także części niezbędne do ich montażu. Jeśli nie będziecie wiedzieli na co się zdecydować pracownik zawsze chętnie pomoże.
Krzyś

Re: Magazyn

Post autor: Krzyś »

Jeśli posiadacie na swoim magazynie wózek widłowy to na pewno wiecie czym jest dtr wózka widłowego. Stanowi podstawę dla rejestracji wózka widłowego w Urzędzie Dozoru Technicznego i zawiera mnóstwo cennych informacji np. opis poszczególnych elementów pojazdu i jego wyposażenia czy instrukcję obsługi wózka widłowego. Zdarza się, że dokumentacja ma nawet kilkadziesiąt stron.
ODPOWIEDZ