Organziowanie urodzin

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Ziuta
Posty: 143
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Organziowanie urodzin

Post autor: Ziuta »

W jaki sposób organizowaliście urodziny dla swoich dzieci ? Co zazwyczaj wybieracie i gdzie organizujecie imprezkę? Wstępnie szukałam pomysłow na https://www.urodzinydzieciaka.pl/ , bo wiem że uda mi się tam znaleźć kilka różnych propozycji, ale co według was jest najciekawsze?
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 105
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Organziowanie urodzin

Post autor: ludwika »

Bardzo lubię organizować urodziny dla moich dzieci. Doskonale wiem co lubią i co sprawi im największą radość. Zawsze przed takimi wydarzeniami to wchodzę na https://godanparty.pl/ i zamawiam balony, girlandy, talerzyki, słomki itp i dzieciaki mają niesamowitą frajdę z takich gadżetów. A to tego to wiadomo smakołyki napoje no i jeszcze muszę ogarnąć zabawy, ale to już banalnie proste
Awatar użytkownika
kasiaka87
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:56

Re: Organziowanie urodzin

Post autor: kasiaka87 »

Polecam słomki ekologiczne, są bardzo ładne i jest też okazja porozmawiać z dziećmi o ekologii i ochronie środowiska. Wybór jest duży, słomki ekologiczne mogą być jednorazowe lub wielorazowe, zobacz tutaj https://papierowe.slomki.biz/ekologiczn ... tywnych,81
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Organziowanie urodzin

Post autor: Zuzia »

Jeśli organizujecie taką imprezę, na pewno przydadzą się Wam również zaproszenia urodzinowe Sklep internetowy Happenings.pl oferuje bardzo duży wybór takich właśnie karnetów, więc jestem przekonana, że uda Wam się tam coś wybrać dla siebie ;)
ODPOWIEDZ