Pielęgnacja ogrodu Tychy

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Ada1987
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 3:57

Pielęgnacja ogrodu Tychy

Post autor: Ada1987 »

Cześć. Szukam kogoś, kto dobrze zna się na pielęgnowaniu ogrodów. Ja jakoś nie mam ręki do roślin, a marzy mi się piękny zielony ogród, zadbany przez cały rok. Polecicie mi kogoś z Tychów lub okolic?
Awatar użytkownika
Gustaw_82
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 11:59

Re: Pielęgnacja ogrodu Tychy

Post autor: Gustaw_82 »

Ja kilkukrotnie korzystałem z usług firmy renova.bielsko.pl. Zajmują się całoroczną pielęgnacją, ale też wycinką drzew, czyszczeniem posadzek i innymi pracami porządkowymi i ogrodniczymi. Mają dobre ceny i profesjonalne podejście.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Pielęgnacja ogrodu Tychy

Post autor: jolka2 »

Z pielęgnacją ogrodu to u mnie nie ma problemu. Wręcz przeciwnie, większość rzeczy robię sama, mąż pomaga mi z trawnikiem tylko. Dumna jestem jak to wszystko ładnie wyszło. Ciekawie udało mi się zaaranżować gazony ogrodowe z firmy Joniec. W sumie służą za donice, ale też można z powodzeniem ciekawe aranżacje z nich tworzyć.
Awatar użytkownika
mirabelka
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:06

Re: Pielęgnacja ogrodu Tychy

Post autor: mirabelka »

Ja znam bardzo fajną firmę, która ma wiele fajnych opcji systemów nawadniających https://www.nawadnianie.com.pl/. Polecam :) są z Sopotu
ODPOWIEDZ