Profesjonalne projekty wnętrz

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
otton95
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 17:24

Profesjonalne projekty wnętrz

Post autor: otton95 »

Korzystaliście kiedykolwiek z usług profesjonalnego projektanta wnętrz? Pytam, bo niedawno trafiłem na ofertę Izudesign i zastanawiam się, czy ktoś z was współpracował z Panią Izabelą? Jesteście z tej współpracy zadowoleni?
Awatar użytkownika
Jur-88
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 22:05

Re: Profesjonalne projekty wnętrz

Post autor: Jur-88 »

Dla mnie najważniejsze jest wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, a Pani Izabela słuchać potrafi, dlatego jej projekty wnętrz są tak dobre i jednocześnie trafne. Myślę, że współpraca z Izudesign dla każdego będzie przyjemnością.
koleś

Re: Profesjonalne projekty wnętrz

Post autor: koleś »

No ja nie znam się na tym, ale na pewno gorzej się przestrzenie małe aranżuje. Bo trzeba zawszeć ekologię również z wyglądem i funkcjonalnością. Może trzeba do takich https://www.mgprojekt.com.pl/kasia projektów jednak zapraszać projektanta wnętrz... Jak myślicie? Ja się nie znam.
ewuś

Re: Profesjonalne projekty wnętrz

Post autor: ewuś »

ja wszystko planowałam i urządzałam samodzielnie :) to wielka radocha móc coś stworzyć własnymi rękami od podstaw. Wiadomo, ze sporo dodatków czy dekoracji kupuje też w internecie np w sklepie https://centrumdekoracji.com/sklep/. Jak nie znacie tego miejsca to zerknijcie, mają tu też spory wybór ozdób świątecznych :)
ODPOWIEDZ