Projekt wnętrza Rybnik

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 21:54

Projekt wnętrza Rybnik

Post autor: Inka »

Cześć! Czy ktoś z was zlecał kiedykolwiek zaprojektowanie wnętrza specjalistom z Intus Group? Jesteście zadowoleni z ich realizacji? Chciałabym poznać wasze opinie na temat tej firmy. Podzielcie się wrażeniami :)
Awatar użytkownika
ewarysta_78
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 11:37

Re: Projekt wnętrza Rybnik

Post autor: ewarysta_78 »

Bardzo polecam Intus Group. Według mnie nie ma lepszych ekspertów od projektowania wnętrz w Rybniku. Moja współpraca z nimi bardzo dobrze się układała. Byli w stanie odpowiedzieć na moje oczekiwania, a to dla mnie najważniejsze :)
Błozek

Re: Projekt wnętrza Rybnik

Post autor: Błozek »

Warto wybrać przede wszystkim sprawdzonego programu do tworzenia funkcjonalnych i rozbudowanych projektów, które posiadają integrację z innymi, są funkcjonalne, stabilne i jednocześnie z rozbudowaną ofertą dodatkowych nakładek. Do tego zakresu zdecydowanie można zaliczyć ZwCAD, dlatego też zaczęliśmy pracować na ZwCad 2022 warto sobie także sprawdzić za darmo przez miesiąc żeby się co do niego upewnić.
ODPOWIEDZ