Psycholog

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
dionoo
Posty: 77
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:23

Psycholog

Post autor: dionoo »

Czy ktoś z was kiedykolwiek miał problemy natury psychologicznej? niedawno na stronie jaką jest http://poradniasalomon.com.pl znalazłam poradnie do której chcę sie zgłosić z problemem braku akceptacji dla samej siebie, ktoś przechodził przez coś takiego wcześniej i może mi coś na ten temat powiedzieć?
Baśka

Re: Psycholog

Post autor: Baśka »

Kiedyś miałam naprawdę duże problemy z którymi nie mogłam sobie poradzić. Nie widziałam w niczym sensu i nie akceptowałam samej siebie. W końcu trafiłam na świetnego specjalistę z https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ . Z każdą wizytą czułam się coraz lepiej, nie wyszłabym na prostą gdyby nie oni, także tą klinikę bardzo Ci polecam.
Królewicz

Re: Psycholog

Post autor: Królewicz »

Czasem problemy nas przerastają i pomoc osoby z zewnątrz jest nam potrzebna. Akurat jakiś czas temu skończyłam spotkania w https://www.psychoterapia-totu.pl/ i mogę coś więcej na ten temat powiedzieć. Podeszli do mnie profesjonalnie ale jednocześnie czule, dziś jestem w stanie powiedzieć, że mega mi pomogli.
wolta

Re: Psycholog

Post autor: wolta »

Jeśli chodzi o leczenie depresji kraków, nie ma jednego, uniwersalnego sposobu. Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Szukając pomocy u psychologa, możemy liczyć na wsparcie i profesjonalną opiekę. Warto wziąć pod uwagę, że depresja jest chorobą, którą można skutecznie leczyć. Nie ma sensu cierpieć w samotności, kiedy istnieje możliwość poprawy naszego stanu psychicznego.
ODPOWIEDZ