remont domu

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Emma-60
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2022, 20:39

remont domu

Post autor: Emma-60 »

Niedługo będziemy zaczynać remont domu, odziedziczyłam go po babci więc do zrobienia jest naprawdę wszystko. Instalacje, wyrównanie podłóg, wymiana kaloryferów i tak dalej. Trochę mnie to przeraża, ale nie mogę doczekać się etapu gdy będę urządzać kuchnię. Będę wybierać talerze, noże, kubki, miski. Będę planować gdzie co będzie, żeby było jak najwygodniej. A na koniec usiądę w tej kuch z kubkiem gorącej czekolady :)
aleksaa

Re: remont domu

Post autor: aleksaa »

Mnie też czeka remont i szukam teraz dobrze kryjące farby do ścian, bo samodzielnie wszystkim chcę się zająć. A wiadomo nie potrzeba jakiś wielkich umiejętności, aby pomalować ściany - grunt to mieć dobre narzędzia oraz farby. A wy jakie najczęściej kupujecie farby?
ktosiaa

Re: remont domu

Post autor: ktosiaa »

Widzę tutaj niezłe porady. Ja w sumie też mogę się z wami podzielić chociażby z artykułem https://www.proartech.pl/artykuly/zielo ... -z-drewnem - możecie dowiedzieć się z niego jak ciekawie można urządzić swoją kuchnię. Może te porady was zainteresują, może zainspirują...
ODPOWIEDZ