Rozwijanie się

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Złomocny
Posty: 28
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:53

Rozwijanie się

Post autor: Złomocny »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Rozwijanie się

Post autor: Zuzia »

Moim zdaniem dbanie o własny rozwój jest bardzo istotne. Dlatego też warto jest brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie sobie poczytać o takich szkoleniach organizowanych przez firmę szkoleniową Kar Group. Polecam :)
Awatar użytkownika
Clifford
Posty: 105
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:01

Re: Rozwijanie się

Post autor: Clifford »

A czy w przypadku rozwoju firmy warto inwestować w taki polski crm? Ja się właśnie nad taką możliwością poważnie zastanawiam...
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodził, dość szybko odkrywał, że przybył ze skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
zachodslonca
Posty: 278
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:56

Re: Rozwijanie się

Post autor: zachodslonca »

Czy wasze dzieci chodzą na jakieś dodatkowe zajęcia grupowe? Ja się właśnie zastanawiam nad skorzystaniem z oferty firmy : https://movecamp.pl/ Z tego co wiem, to prowadzą spotkania grupowe jak i indywidualne. Myślę, że to super sprawa dla kogoś, kto boi się wody, lub nie radzi sobie z pływaniem. Polecam.
ODPOWIEDZ