Sprzedaż mieszkania - jaka agencja?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Iliana
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 7:05

Sprzedaż mieszkania - jaka agencja?

Post autor: Iliana »

Cześć wszystkim. Jestem właścicielką niewielkiego mieszkania w Koninie, które zostało mi w spadku. Chcę je sprzedać i kupić sobie coś większego. Przydałaby mi się pomoc profesjonalnej agencji nieruchomości. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Tulimir
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 13:52

Re: Sprzedaż mieszkania - jaka agencja?

Post autor: Tulimir »

Najlepszym wyborem będzie moim zdaniem zaroda-nieruchomosci.pl. Pomogą Ci załatwić wszystkie formalności, doradzą co i jak. Do tego mają super podejście do klienta i widać, że dobrze znają się na sposobie działania rynku nieruchomości ;)
Awatar użytkownika
jannka
Posty: 58
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:14

Re: Sprzedaż mieszkania - jaka agencja?

Post autor: jannka »

Mieszkanie w całości należy do Ciebie? Różnie teraz z tymi spadkami bywa. Wiem, że istnieje możliwość sprzedaży także swojego udziału w spadku, ta firma oferująca skup nieruchomości Warszawa odkupuje mieszkania ze skomplikowanym stanem prawnym, w tym same udziały w spadku czy współwłasności. Jeśli mieszkanie w całości należy do Ciebie to oczywiście też będą zainteresowani jego odkupieniem i zaoferują dobrą cenę.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Sprzedaż mieszkania - jaka agencja?

Post autor: Mr Robot »

Można się zastanowić nad samodzielną sprzedażą mieszkania, bez pomocy żadnej agencji. Jeśli mamy taką możliwość to zdecydowanie będzie to opłacalne, gdyż każda agencja będzie brała od nas prowizje. W celu zwiększenia zainteresowania można zrobić remont, do którego przydatne będą odpowiednie narzędzia, w tym przyrządy pomiarowe poddane wzorcowaniu.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Sprzedaż mieszkania - jaka agencja?

Post autor: Kamilla36 »

Iliana pisze: ↑02 cze 2020, 6:05 Cześć wszystkim. Jestem właścicielką niewielkiego mieszkania w Koninie, które zostało mi w spadku. Chcę je sprzedać i kupić sobie coś większego. Przydałaby mi się pomoc profesjonalnej agencji nieruchomości. Kogo polecacie?
Jestem w podobnej sytuacji, z tym że moje mieszkanie od jakiegoś czasu już nie chce zejść. Zastanawiam się czy nie zaangażować do sprzedaży skup nieruchomości Warszawa oferowany przez firmę GRB NIERUCHOMOŚCI. Może też się z nimi skontaktuj?
Sławomir

Re: Sprzedaż mieszkania - jaka agencja?

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://zxcvb.katowice.pl/kupno-mieszka ... ewelopera/ , na której znajdziecie bardzo pomocy artykuł na temat zakupu mieszkania od dewelopera. Czy wiecie na co warto zwrócić uwagę?
Łysy

Re: Sprzedaż mieszkania - jaka agencja?

Post autor: Łysy »

Dla inwestorów zainteresowanych nieruchomościami komercyjnymi, lokal usługowy stanowi interesującą propozycję. Takie nieruchomości, oferowane przez deweloperów, zapewniają możliwość osiągnięcia stabilnych przychodów z wynajmu. Bogatą ofertę, która może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów, przedstawia strona https://atal.pl/inwestycje/lokale-uslugowe/ zawierająca informacje o dostępnych lokalizacjach i warunkach.
ODPOWIEDZ