Sprzęt ogrodniczy

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
malwa
Posty: 58
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:14

Sprzęt ogrodniczy

Post autor: malwa »

Jak w temacie - gdzie kupujecie sprzęt ogrodniczy? Markety czy bardziej sklepy internetowe? Pytam, bo szukam kilku rzeczy: pilarki dla męża i chyba przyda się wymienić kosiarkę. W dalszej perspektywie skłonna bym była też zamówić myjkę ciśnieniową. Polećcie, gdzie znaleźć takie sprzęty? Znam markę https://www.stiga.pl/ i zastanawiam się, czy jest godna polecenia.
Awatar użytkownika
jjjna
Posty: 26
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:02

Re: Sprzęt ogrodniczy

Post autor: jjjna »

Ja w tym roku trochę zainwestowałem w narzędzia ogrodnicze, ale się opłacało bo dużo więcej podziałałem. Teraz czeka mnie jeszcze po warzywach posprzątanie ziemi. Tutaj http://www.substral.pl ostatnio czytałem o tym, że takie odpowiednie posprzątanie ziemi po uprawach przed zimą jest bardzo ważne i przełoży się na plony w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
Axion
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:35

Re: Sprzęt ogrodniczy

Post autor: Axion »

Jeśli szukasz lepszej pilarki, ale za w miarę rozsądne ceny to może Makita albo McCulloch, czy Husqvarna, a jeśli coś w średniej cenie, ale też niezłe to np. NAC ma fajny sprzęt. Pamiętaj tylko żeby zaopatrzyć się w to, co do pilarki niezbędne, a znajdziesz to np. w sklepie Skład Części https://skladczesci.pl/czesci_do_pilarki. Jeśli pilarka spalinowa to na pewno będą potrzebne oleje: do mieszanki i do smarowania, warto też trochę na zapas dokupić świece, czy linki rozrusznika do odpowiedniego modelu, żeby później na szybko nie szukać.
ODPOWIEDZ