Studia

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Zozolek
Posty: 52
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:56

Studia

Post autor: Zozolek »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Studia

Post autor: Zuzia »

A czy oprócz studiów robicie sobie jeszcze jakieś dodatkowe kursy? Widziałam ostatnio bardzo szeroką ofertę kursów doszkalających na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/. Jak sądzicie, czy warto się na takie szkolenia zapisywać?
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Studia

Post autor: albina »

Ja studiuje dość wymagający kierunek ( pielęgniarstwo) więc nie mam raczej czasu na to by robić jakieś dodatkowe kursy tym bardziej, ze studiuje w weekendy a w tygodniu pracuje. Gdybyście szukali dobrej uczelni w Warszawie, gdzie poza pielęgniarstwem jest też fizjoterapia czy dietetyka to zerknijcie sobie na ofertę Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Ciekawe zajęcia, fajni wykładowcy, dużo zajęć praktycznych.
Awatar użytkownika
Hanna
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Studia

Post autor: Hanna »

Wybór kierunku studiów jest bardzo trudny, poza tym na niektóre kierunki ciężko sie dostać. Jeśli macie w planach startowanie na ASP to do tego trzeba sie naprawdę dobrze przygotować. Wiadomo, że tam jest egzamin z rysunku czy malarstwa więc warto wcześniej wybrac się na profesjonalny kurs malarstwa. W Krakowie bardzo dobre kursy przygotowujące do egzaminu na ASP organizuje szkoła Domin. Tu pod okiem doświadczonych wykładowców możecie porządnie przygotować się do trudnego egzaminu wstępnego.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Studia

Post autor: zarazaa »

oo albina to możemy sobie przybić 5tkę bo ja też jestem teraz na II roku na Mazowieckiej Uczelni Medycznej http://mum.edu.pl/. Też rozważałam pielęgniarstwo ale ostatecznie postawiłam na fizjoterapię. Generalnie kierunki mają fajne bo jest jeszcze położnictwo i dietetyka. Wysoki poziom, fajne zajęcia.
Awatar użytkownika
ancymek
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:49

Re: Studia

Post autor: ancymek »

Idź na studia, które Cię interesują, żeby się nie męczyć, tylko się czegoś nauczyć.
Awatar użytkownika
Wiollka
Posty: 82
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:15

Re: Studia

Post autor: Wiollka »

Żeby dostać się na dobre studia kluczową rolę odgrywa dobra szkoła średnia. W stolicy jak szukacie dobrego liceum to polecam Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. To jedna z najstarszych szkół średnich w stolicy, o bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
nawozik
Posty: 27
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:57

Re: Studia

Post autor: nawozik »

Wiollka pisze: ↑31 paź 2019, 14:52 Żeby dostać się na dobre studia kluczową rolę odgrywa dobra szkoła średnia. W stolicy jak szukacie dobrego liceum to polecam Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. To jedna z najstarszych szkół średnich w stolicy, o bardzo wysokim poziomie.
Zgadzam się z tym, że matura musi być dobrze zdana, jak się myśli o studiach. Na pewno trzeba wybrać sobie liceum, które zapewni dobre warunki do nauki i świetnych nauczycieli. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to liceum, które przygotowuje uczniów do zdania matury na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
karola
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:10

Re: Studia

Post autor: karola »

Ja trafiłam na studia administracyjne i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. Niby mam już studia za sobą, ale coraz częściejmyślę o powrocie na uczelnię. Chcialabym się jeszcze dokształcić a administracja bardzo by mi się przydała.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Studia

Post autor: jolka2 »

Przede wszystkim trzeba lubić to co się robi, ale z drugiej strony patrzeć na takie kierunki, które mają przyszłość. Nie będzie problemu ze znalezieniem pracy, a to ważna sprawa. Mnie bardzo zainteresował kierunek Logistyka i całkiem serio rozważam taki kierunek studiów. Bardzo dobre opinie słyszałam o Sopockiej Szkole Wyższej https://www.ssw-sopot.pl/Logistyka/ , trzymają wysoki poziom kształcenia.
ODPOWIEDZ