Wytrzymałe drzwi do mieszkania

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Miłogost-94
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2021, 4:34

Wytrzymałe drzwi do mieszkania

Post autor: Miłogost-94 »

Cześć forumowicze. Przyszła pora na wymianę drzwi w pokojach w moim mieszkaniu, ale trudno jest mi podjąć decyzję o konkretnym rodzaju. Najbardziej przemawiają do mnie drzwi fornirowane i mimo że są nieco droższe, to wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej wyglądają. Doradźcie mi, na co najlepiej się zdecydować.
piotruś

Re: Wytrzymałe drzwi do mieszkania

Post autor: piotruś »

A wiecie na jakiej zasadzie działa zamek wpuszczany do drzwi ? Jeżeli nie, to szybko wyjaśnię. Zamek wpuszczany do drzwi jest wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, ponieważ montuje się go wewnątrz skrzydła drzwi, dzięki czemu zapewnia stosunkowo wysoki poziom bezpieczeństwa. Sama posiadam takie zamki w swoim domu i nie narzekam :)
małwa

Re: Wytrzymałe drzwi do mieszkania

Post autor: małwa »

Niektórym wydaje się, że to jest takie proste, że mamy, kupiliśmy i już. A kto wie, czy w danych drzwiach ktoś sobie kluczy nie dorobił? Pewności nigdy nie ma, dlatego ja uważam, że warto tutaj https://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/wymiana-zamkow/ sprawdzić, czy panowie nie mogą przyjechać i wymienić wam zamka. To się może sprawdzić.
ODPOWIEDZ