energia

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
ewelina23
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2020, 20:31

energia

Post autor: ewelina23 »

Nie od dziś wiadomo jak ważna jest ekologia, warto więc zadbać o naszą planetę. Jeśli budujesz dom to dobre rozwiązania proponuje właśnie ta firma inpg.pl. Tutaj znajdą najlepsze rozwiązania pasujące do twojego domu.
Kaśka

Re: energia

Post autor: Kaśka »

warto zadbać o niższe rachunki, jeśli na rynku pojawiają się nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Polecam zajrzeć na stronę firmy respect energy https://www.respect.energy/ , gdyż mają oni bardzo fajną ofertę. Dostarczają oni jedynie zieloną energię, która pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Mają bardzo dobre ceny i oferują kompleksową obsługę na całym etapie realizacji, więc o nic nie musicie się martwić.
energialeć

Re: energia

Post autor: energialeć »

Skutecznie rachunki za energię elektryczną obniżymy za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Strona EkoFachowcy https://ekofachowcy.pl/ , pomoże wybrać nam dobrych instalatorów z okolicy. Jak wiemy dobrze wykonana instalacja, to mniej problemów podczas całego cyklu jej używania. Dobre instalacje, działają nawet 20 - 30 lat, dzięki temu już po 5 - 10 latach zaczynamy mocno oszczędzać na enegii.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: energia

Post autor: Zuzia »

A czy znacie jakieś firmy, które zajmują się przeprowadzaniem audytów energetycznych? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę takiej firmy Efektywniej z Wrocławia na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energetyczny/. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia?
ODPOWIEDZ