Gdzie na kurs języka angielskiego w Poznaniu

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
Jarmiła85
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2019, 7:43

Gdzie na kurs języka angielskiego w Poznaniu

Post autor: Jarmiła85 »

W jaki sposób efektywnie nauczyć się języka angielskiego ? Cały czas zadaję sobie to pytanie. Myślę nad tym, żeby zapisać się do jakiejś szkoły językowej – jak np. English Institute….
Awatar użytkownika
Cezaria74
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2019, 23:16

Re: Gdzie na kurs języka angielskiego w Poznaniu

Post autor: Cezaria74 »

Według mnie szkoła językowa to najlepszy sposób na naukę języka. Wtedy masz motywację, żeby rzeczywiście się uczyć przez określony czas w tygodniu. Ogólnie polecam.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Gdzie na kurs języka angielskiego w Poznaniu

Post autor: Zuzia »

Jeśli natomiast ktoś z Was chciałby zapisać się na kurs języka włoskiego, to polecam Wam ten organizowany przez Szkołę Językową ProfiLingua, o którym mowa na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych. Szkoła ta organizuje takie kursy już od wielu lat, więc możecie mieć do niej pełne zaufanie ;)
Awatar użytkownika
Wedelka
Posty: 44
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:44

Re: Gdzie na kurs języka angielskiego w Poznaniu

Post autor: Wedelka »

Ja niestety ja z Poznania nie jestem, ale mogę powiedzieć, ze przy wyborze powinniśmy się mniej wiecej kierowac pozytywnymi opiniami i tyle. W taki sposob np wybrałam szkołe Pi School. Moim zdaniem bardzo dobra szkoła językowa w stolicy. Gdzie jest wysoki poziom nauczania.
Awatar użytkownika
dionoo
Posty: 77
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:23

Re: Gdzie na kurs języka angielskiego w Poznaniu

Post autor: dionoo »

Jeżeli chcesz się dobrze nauczyć języka angielskiego to polecam Ci się udać do szkoły językowej jaką jest https://lincoln.edu.pl/ znajdziesz tutaj bardzo wielu dobrych nauczycieli którzy z pewnościa pomoga Ci w nauce tego języka. Warto się kształcić w każdym wieku aby nie musieć nigdy świecić oczami.
ODPOWIEDZ