Jakie kawy pijecie?

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
dionoo
Posty: 77
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:23

Jakie kawy pijecie?

Post autor: dionoo »

Zastanawiałam się niedawno nad zmianą kawy, kupiłam nawet sobie młynek i chce zacząc mielić kawe ponieważ podobno jest wtedy intensywniejsza. Na stronie http://upcafe.pl znalażłam bardzo interesujace oferty odnośnie kaw. A wy? wolicie sami mielić czy kupujecie już zmielone kawy?
Awatar użytkownika
laudrup
Posty: 11
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:48

Re: Jakie kawy pijecie?

Post autor: laudrup »

To bardzo ciekawe, że akurat piszesz o kwestii picia kawy podczas gdy ja zastanawiam się, jak ogarnąć tą sprawę dla mojej firmy w przypadku panującej obecnie na świecie epidemii. Przecież to nie jest wcale takie oczywiste, gdzie kupować dzisiaj w sposób stały i atrakcyjny cenowo dobre ziarna kawy. Czuję, że zaopatrzenie biura w kawę jest czymś w rodzaju mojego zobowiązania, niemniej jednak w tych niepewnych czasach wolę polegać wyłącznie na sprawdzonych partnerach, takich jak na przykład firma Marven.pl. A Wy jak zapatrujecie się na kwestię zaopatrzenia biura w kawę? Czy jednak koncentrujecie się jednak na piciu jej w domowym zaciszu, a nie w biurze? Dajcie koniecznie znać, czekam na Wasze merytoryczne odpowiedzi w tym temacie! Miłego dzionka wszystkim.
ODPOWIEDZ