Konferencja

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
Ziuta
Posty: 143
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Konferencja

Post autor: Ziuta »

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... szawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Awatar użytkownika
jusina
Posty: 81
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:38

Re: Konferencja

Post autor: jusina »

Często się zdarza że ktoś też szuka świetnego miejsca na spotkanie biznesowe z kontrahentem. Nie łatwo o takie miejsce, ale ja ostatnio byłam w Hotelu Włoski w Poznaniu na spotkaniu biznesowym i powiem Wam że lokal idealny- sami zobaczcie https://hotelwloski.pl/ . Bardzo miła obsługa, lokal z klimatem, bardzo miło wspominam ten czas.
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 105
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Konferencja

Post autor: ludwika »

Najważniejsze w organizacji konferencji to jest wybór odpowiedniej sali. Moja firma już w wielu miejscach je organizowała ale jednak najlepiej wspominam miejsce http://wroblowka.com.pl/ na śląsku. Wszystko było tam ogarnięte tak jak trzeba, niczego nie brakowało no i najważniejsze że wszystko się udało
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 28
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:05

Re: Konferencja

Post autor: wiki01 »

Miejsce konferencji jest na pierwszym miejscu ale warto pamiętać o tym, żeby zapewnić także catering oraz dowiedzieć się o wielkości i funkcjonalności danej sali. Jeżeli konferencja jest na dużą ilość osób to polecam wynajęcie hostess lub modelek. Agencja https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... targi-lodz ma bardzo ciekawą ofertę i wydaje mi się, że warto z niej skorzystać.
Awatar użytkownika
smerfuś
Posty: 111
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:50

Re: Konferencja

Post autor: smerfuś »

Do pewnego momentu myślałam, że taką konferencję można zorganizować praktycznie wszędzie. Jednak życie pokazało że jest inaczej. Teraz wiem, że najważniejsze jest miejsce gdzie ma się ta konferencja odbyć. Jeżeli zależy nam na jak najwyższym poziomie takiej konferencji to pod tym względem szukajmy sali. Musi ona przede wszystkim być bardzo dobrze wyposażona i na tyle duża by pomieścić wszystkich uczestników. Należy także zwrócić uwagę na charakter danej konferencji gdyż od tego zależy całość. Ato wszystko i wiele bardzo cennych informacji na temat organizacji takiej konferencji uzyskałam po przeczytaniu tego artykułu https://www.parkhotellyson.pl/news/89 A przy okazji znalazłam rewelacyjne miejsce na zorganizowanie takiej konferencji jakim jest właśnie Park Hotel Łysoń
łazienka9

Re: Konferencja

Post autor: łazienka9 »

Obecnie wszystko przeniosło się do sieci, konferencje audio jak i video odbywają się najczęściej zdalnie. Rozwiązania marki Poly https://poly.veracomp.pl/rozwiazania-au ... erencyjne/ to jedne z najlepszych w swojej klasie, rozwiązań dedykowanych dla konferencji audio-video. Sprzęt jest prosty w obsłudze, każdy bez problemu zestawi różne rodzaje połączeń, wysokiej jakości mikrofony pozwalają na wysoką precyzję prowadzenia prezentacji.

bramofony ceny
Słońce

Re: Konferencja

Post autor: Słońce »

Jeżeli nie wiecie jak zorganizować konferencję, to polecam wam przeczytać ten artykuł https://www.koronakarkonoszy.pl/blog-dl ... to-dobrze/ Znajdziecie tam naprawdę przydatne informacje, które pomogą Wam wszystko dokładnie zaplanować i o niczym nie zapomnieć.
ODPOWIEDZ