Książki używane

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
Jozefa
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 4:35

Książki używane

Post autor: Jozefa »

Znacie jakieś portale, gdzie można kupić używane książki? W moim ulubionym antykwariacie w mieście jest mały wybór literatury, bo większość książek już przeczytałam :) Dlatego szukam czegoś online.
Awatar użytkownika
roksana-92
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 16:27

Re: Książki używane

Post autor: roksana-92 »

Skoro już mówimy o antykwariatach, to powinnaś sprawdzić ofertę internetowego antykwariatu literacki24.pl. Jest tam dostępnych ponad 40 tysięcy tytułów, więc na pewno trafisz na jakąś perełkę wydawniczą :)
Awatar użytkownika
literat
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:48

Re: Książki używane

Post autor: literat »

A może poszukaj tanich księgarni internetowych. Ja mam taką ulubioną w której kupuję ciekawe pozycje wydawnicze. Ostatnio trafiłem na ksiażkę taką https://www.taniaksiazka.pl/chlopcy-jo- ... 91071.html Książka w której znajdziecie wszystko od morderstwa, po sukcesy, porażki miłosne, rozsterki itp. Ta książka spodoba się nie tylko kobietom.
Awatar użytkownika
parolina
Posty: 80
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:50

Re: Książki używane

Post autor: parolina »

Tak, to też jest wyjście, ja czytam też używane książki bo korzystam z biblioteki publicznej ale wiele książek kupuję, szukam oczywiście tam gdzie najtaniej ale korzystam też okazji promocji i wyprzedaży, tu https://zwierciadlo.pl/sklep/kategoria- ... zapowiedzi widziałam też ciekawe zapowiedzi, czekam na nie z niecierpliwością
ODPOWIEDZ