Nauka angielskiego

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
reneta63
Posty: 113
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:00

Nauka angielskiego

Post autor: reneta63 »

Od jakiegoś czasu nauka angielskiego stała się moim hobby. Na razie uczę się sama, ale szukam dobrego kursu języka angielskiego w Poznaniu. Znalazłam ich http://poznan.ei.edu.pl/. Mają dobre opinie, a ich siedziba leży w dogodnym położeniu. Miałabym blisko z domu na zajęcia, a na tym mi zależy. Poza tym stosowana przez nich metoda nauczania jest bardzo skuteczna. A wy w jaki sposób uczycie się angielskiego? Samodzielnie czy raczej na kursach?
Awatar użytkownika
grzesiek45
Posty: 58
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:56

Re: Nauka angielskiego

Post autor: grzesiek45 »

Mój syn w tym roku przystępuję do matury żeby nauczyć się i utrwalić wiadomości korzysta z repetytorium poziomu rozszerzonego do języka angielskiego. Zamówił tę książkę przez księgarnię internetową tutaj https://www.taniaksiazka.pl/matura-repe ... 99677.html . Materiał zawarty w repetytoriach został opracowany zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych . Książki zaprojektowano tak, aby uczniowie w obrębie każdego działu tematycznego mogli w zintegrowany sposób ćwiczyć wszystkie umiejętności wymagane w części ustnej i pisemnej egzaminu.
Awatar użytkownika
Gosiaczek999
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2020, 19:00

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Gosiaczek999 »

Ja jestem zdania, że naukę języków warto rozpocząć od najmłodszych lat, dlatego też zapisałam synka do prywatnego przedszkola dwujęzycznego. Za namową znajomych wybraliśmy Tequestę i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji :) Grupki są niewielkie, nauczyciele super i co najważniejsze maluchy nie tylko się uczą, ale też rozwijają swoje pasje - w naszym przypadku jest to karate :)
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Zuzia »

A czy poza angielskim uczycie się jeszcze jakiś języków? Ja zastanawiam się nad zapisaniem się na język francuski, a dokładnie na kurs https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski. Co o tym sądzicie? Czy warto Waszym zdaniem znać ten język?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Kamilla36 »

Zdecydowanie nauka online. Myślę, że w obecnej sytuacji będzie to najkorzystniejsza opcja dla wszystkich, a na stronie http://www.syndications.pl/nauka-jezyka ... korzystac/ wyczytałam, dlaczego warto decydować się na naukę online. Artykuł jest świetny, a korzyści bardzo dużo.
ODPOWIEDZ