Nauka języków online

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
radogost1972
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2020, 23:52

Nauka języków online

Post autor: radogost1972 »

Cześć. Lubicie uczyć się języków obcych? Można powiedzieć, że dla mnie to swego rodzaju hobby. Ostatnio zastanawiałem się, czy nie zapisać się na kurs chińskiego online. Od zawsze tak naprawdę chciałam umieć posługiwać się właśnie tym językiem. Myślicie, że trudno będzie mi się go nauczyć?
miał

Re: Nauka języków online

Post autor: miał »

Oczywiście że w szkole, a teraz jestem na etapie przygotowań do matury. Znalazłam podręcznik https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-je ... iecki-2021 Znajduje się w nim część tematyczna, ćwiczenia, opisy zadań itp. Myślę że szybko uda mi się powtórzyć material i nadrobić ewentualne zaległości.
Awatar użytkownika
Roma1980
Posty: 43
Rejestracja: 23 paź 2019, 9:20

Re: Nauka języków online

Post autor: Roma1980 »

Jak dla mnie to kursy niemieckiego online czy w ogóle też innych jezyków, to jest kapitalna sprawa, bo nie trzeba nigdzie dojeżdzać, wygodnie uczysz się z poziomu włąsnego mieszkania, same plusy.
Ostatnio córka zapisała się tu https://structura.pl/intensywne/
na taki kurs i teraz widzę jak fajnie to wyglada, że sama się zastanawiam czy do niej nie dołączyć i się trochę nie podszkolić :)
Olga127

Re: Nauka języków online

Post autor: Olga127 »

Witam, w dzisiejszych czasach studiów zdalnych bardzo polecam ofertę kursów niemiecki wrocław, jest to świetne rozwiązanie dla nauki języka. Myślę, że taka nauka w wersji on-line jest bardzo wygodna, a nauczyć się można tyle samo, co na kursie stacjonarnym.
zuzua

Re: Nauka języków online

Post autor: zuzua »

Języków można się uczyć nie tylko online, z książkami też można nauczyć się świetnie języków obcych a tak jak w moim przypadku języka hiszpańskiego i to dokładnie z tą książką https://matfel.pl/product-pol-372769-Lo ... -Reis.html
ODPOWIEDZ