Nowoczesne technologie

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
zachodslonca
Posty: 278
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:56

Nowoczesne technologie

Post autor: zachodslonca »

Jeżeli interesuje was temat komputerów i internetu, to może będziecie chętni na dyskusję na temat zagrożeń płynących z sieci :)
Według mnie, jest ich sporo. Przede wszystkim, musimy zwrócić uwagę na to, co oglądają nasze dzieci w sieci - to pozwoli nam w pewnym stopniu kontrolować niedozwolone treści. Chcecie coś dodać od siebie?
Awatar użytkownika
ala
Posty: 52
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:09

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: ala »

Oj, jest tyle nowych technologii, że człowiek całkowicie nie wie, co ma robić. W ogóle w głowach się niektórym przewraca od nadmiaru możliwości , a niektórzy czują się nieswojo w swoim otoczeniu, nie rozumiejąc tego, co teraz powstaje. Na szczęście i dla jednych i dla drugich powstał portal http://www.web-news.pl/ . Tutaj dowiecie się więcej o nowinkach technologicznych.
Awatar użytkownika
Asuna
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:11

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: Asuna »

Skoro jesteśmy przy temacie nowoczesnych technologii to nie sposób nie wspomnieć o rozwiązaniach sieciowych, które przecież są najnowszym wynalazkiem ,które zmieniły oblicze naszej cywilizacji. Tu https://www.senetic.pl/apc/ znaleźć można najnowocześniejsze rozwiązania
Łukasz

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: Łukasz »

Technologia się rozwija temu nikt nie zaprzeczy, ciągle znajdują się rozwiązania które ułatwiają nam życie, prowadzenie firmy. Dlatego chciałbym polecić Wam https://www.cludo.pl/integracje/sugarcrm/ , są oni ekspertami od rozwiązań omnichannel contact center dostarczanych w modelu SaaS.
ODPOWIEDZ