odpady niebezpieczne

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 90
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:23

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Cześć, polećcie mi jakąś firmę, która oferuje odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa i okolice
Awatar użytkownika
kolor
Posty: 61
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:50

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: kolor »

Uważam, że wszelkie działania, które mają na celu dobro naszego środowiska są dobre. Zauważyłam, że najwięcej odpadów produkuje się w firmach. Każdy musi pamiętać, że się do tego przyczynia w jakimś stopniu. Ciekawą ofertę jeśli chodzi o niszczenie dokumentów czy wywóz starych mebli znalazłam tu: https://esbud.pl/. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą. Możemy w ten sposób ocalić naszą planetę.
słowiczek

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: słowiczek »

Są miejsca, gdzie się takie odpady usuwa. Ja nie mogę Wam powiedzieć, gdzie to jest, bo nie wiem, ale u mnie w firmie też czegoś takiego nie będzie. Dlatego śmiało mogę szukać maszyn do recyklingu, na którym mi zależy. Kontakt do firmy Bergmann już mam, mam nadzieję, że uda mi się to jakoś tak załatwić, żebym równo z rozpoczęciem działalności, miała coś takiego na firmie.
Iruś

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Iruś »

Są firmy które profesjonalnie zajmują sie niszczeniem dokumentów, nośników danych, dysków twardych. Bardzo dobrą ofertę znajdziecie tu https://niszczeniedokumentow.eu/ To firma z dużym doświadczeniem, na rynku od 1998r. Działa na terenie całego kraju. Warto sprwdzić jej ofertę.
Miśka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Miśka »

hej, Wszelkiego rodzaju odpady niebezpieczne powinny być wywożone przez odpowiednie firmy. Czy to odpady takie jak oleje przepracowane, jakieś akumulatory itd. Nie wolno takich odpadów gdzieś wyrzucać na własną ręke tylko zleca się to odpowiedniej firmie jak np tutaj https://www.wektorsc.eu
ODPOWIEDZ