Pranie dywanów

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
juluś

Pranie dywanów

Post autor: juluś »

Nie mam pojęcia, gdzie mam dzwonić, jeśli chcę oddać dywan do prania. Szukam jakiejś fajnej pralni i powiem szczerze, że niestety łatwe to nie jest. Liczę, że będzie mi w stanie pomóc.
wojuś

Re: Pranie dywanów

Post autor: wojuś »

Ogólnie mam dwa bardzo duże dywany w domu i do tego dwa psy, więc dywany strasznie szybko się brudzą, poza tym mają po jakimś czasie nieprzyjemny zapach. W https://www.pralnia-warszawianka.pl/ można zamówić pranie dywanów bez wychodzenia z domu.
kapiś

Re: Pranie dywanów

Post autor: kapiś »

Też właśnie słyszałam o tej pralni, no i nie ukrywam, że chętnie bym z jej usług skorzystała, bo podobno ceny świetne, a jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Koniecznie muszę się zainteresować, aby jak najlepiej wybrać. Pralnia Warszawianka chyba zasługuje na zaufanie.
Małgosia

Re: Pranie dywanów

Post autor: Małgosia »

juluś pisze: ↑30 gru 2020, 10:05 Nie mam pojęcia, gdzie mam dzwonić, jeśli chcę oddać dywan do prania. Szukam jakiejś fajnej pralni i powiem szczerze, że niestety łatwe to nie jest. Liczę, że będzie mi w stanie pomóc.
Mogę polecić Ci pranie dywanów Wrocław. Odkąd u mnie pojawiły się psy, moje dywany często oddaje do pralni, ze względu na nieprzyjemny zapach, którego sama nie pozbyłabym się tak skutecznie i zabrudzenia. Zazwyczaj koszty prania nie są wcale wysokie, dlatego wolę zapłacić komuś to, co i tak wydałabym na środki piorące.
Dąska

Re: Pranie dywanów

Post autor: Dąska »

Ja akurat nie jestem z Wroclawia tylko z Warszawy a dokłądniej z Bródna ;) Ja piorę dywany w pralni Warszwianka ;) https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Ale tez oddaję tutaj sukienki np moją suknie balową na Sylwestra ;)
KarólinaK

Re: Pranie dywanów

Post autor: KarólinaK »

Dąska pisze: ↑14 sty 2021, 14:09 Ja akurat nie jestem z Wroclawia tylko z Warszawy a dokłądniej z Bródna ;) Ja piorę dywany w pralni Warszwianka ;) https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Ale tez oddaję tutaj sukienki np moją suknie balową na Sylwestra ;)
pralnia w porządku też jeśli chodzi np o takie rzeczy jak oddanie kocy. Mam taki duży koc wełniany który musi być pralny tylko chemicznie.
ODPOWIEDZ