Zaoczne studia

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
Ziuta
Posty: 143
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Zaoczne studia

Post autor: Ziuta »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami : http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Zaoczne studia

Post autor: Zuzia »

A czy oprócz studiów dbacie również o znajomość języka angielskiego? Bez tego w dzisiejszych czasach ani rusz, nawet, jeśli skończycie najlepsze studia z możliwych. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą takich własnie kursów językowych oferowanych przez Centrum Edukacji Profi Lingua. Polecam ;)
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Zaoczne studia

Post autor: albina »

studiuje zaocznie bo w tygodniu pracuje, tylko tak jestem w stanie samodzielnie sie utrzymać. Wybrałam położnictwo na prywatnej Uczelni Medycznej w Warszawie. Wysoki poziom zajęć, znakomite grono wykładowców, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Uczelnia nowoczesna, świetnie wyposażona i ukierunkowana na studenta.
Awatar użytkownika
emi78777
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:58

Re: Zaoczne studia

Post autor: emi78777 »

Nie każdy potrafi wybrać ten idealny kierunek studiów, jeśli nie macie żadnych sprecyzowanych planów. A może zainteresuje Wam Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie Mają fajne kierunki studiów i dają wiele różnych możliwości na Wasz rozwój. Jestem zdania, że warto pójść na studia.
Awatar użytkownika
wege
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:45

Re: Zaoczne studia

Post autor: wege »

Jeśli chcesz studiować zarządzanie to mam dla ciebie lepszą propozycję uczelni. Kliknij i poczytaj: https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html
Awatar użytkownika
Betka
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:29

Re: Zaoczne studia

Post autor: Betka »

wege pisze: ↑09 lut 2020, 18:52 Jeśli chcesz studiować zarządzanie to mam dla ciebie lepszą propozycję uczelni. Kliknij i poczytaj: https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html
kliknęłam w ten link i widzę że mają na zarządzaniu wiele ciekawych specjalizacji. Szczególnie reklama wpadła mi w oko.
Awatar użytkownika
mewka
Posty: 66
Rejestracja: 19 lut 2020, 22:05

Re: Zaoczne studia

Post autor: mewka »

albina pisze: ↑15 sty 2020, 9:33 studiuje zaocznie bo w tygodniu pracuje, tylko tak jestem w stanie samodzielnie sie utrzymać.
Myślę, że wiele osób ma taką sytuację. Moi rodzice chcieli mi sfinansować kształcenie wyższe, ale nie chciałam. Znalazłam pracę na cały etat, a weekendowo studiowałam zarządzanie na https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/zarzadzanie/. To najlepsza szkoła życia. W połowie studiów zaczęłam myśleć o założeniu własnej działalności. Po części dlatego wybrałam specjalizację zarządzanie przedsiębiorstwem. Teraz mam już ugruntowaną pozycję na rynku. Z perspektywy czasu uważam, że to była bardzo dobra decyzja.
ODPOWIEDZ