Agencja marketingowa - jaką wybrać

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 41
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:41

Agencja marketingowa - jaką wybrać

Post autor: deborah »

Cześć, chciałabym nawiązać współpracę z Agencja marketingowa Katowice. Zależy mi na dobrej reklamie. Będę wdzięczna za pomoc!
Antuś

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać

Post autor: Antuś »

Też miałem ogromny problem z wyboru odpowiedniej firmy marketingowej. W końcu znalazłam taką, która rozpoczyna przede wszystkim od planu, bowiem strategia marki jest czymś najważniejszym, od czego powinno się rozpocząć pracę. Współpracuję z agencją brandingową z warszawy która sprawdza się wyśmienicie.
Awatar użytkownika
szyszka
Posty: 95
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:27

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać

Post autor: szyszka »

dobrze poprowadzona reklama, to podstawa jakichkolwiek dzialan. ja zdecydowalam sie na zalozenie wizytowki w google, jedyne, czego zaluje, to tego, ze tak pozno :) http://wizytowkawgoogle.pl/ ta firma sie tym zajmuje, robia wszystko zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami klienta
Awatar użytkownika
kira
Posty: 79
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:52

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać

Post autor: kira »

Może to nie będzie odkrywcze, ale trzeba po prostu wybrać agencję marketingową , która ma odpowiednio długie doświadczenie i może pochwalić się rezultatami. Ale nawet wybranie takiej agencji jeszcze sukcesu nie gwarantuje, bo internet to medium zmieniające się dynamicznie i co jakiś czas należy wprowadzać do kampanii modyfikacje aby zwiększyć ich skuteczność. Też audyty marketingowe http://ammf.pl/ są tak cennym narzędziem, bo to właśnie dzięki nim można dokonać takiej pełnej analizy
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 105
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać

Post autor: ludwika »

Ja polecam agencję http://eyyam.pl/ która pomaga dla mnie w zakresie marketingu internetowego. Doskonale znają temat jak i mają sporo doświadczenia. Poznali moją firmę i odpowiednio dopasowali działania, budując zaufanie jak i wiarygodność, co ułatwia podejmowanie decyzji zakupowych przez klientów.
Awatar użytkownika
wandzia
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2019, 11:13

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać

Post autor: wandzia »

Polecam http://divero.com.pl/ która dla mnie prowadziła kampanię reklamową w sieci, zwiększając zaufanie jak i wiarygodność względem mojej marki. Pomysłowo operują technikami marketingu internetowego, dostosowując działania do firmy jak i finalnych oczekiwań.
Pruńka

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać

Post autor: Pruńka »

Ja mam agencję z którą od ponad roku współpracuje i mogę polecić - https://virtualpeople.pl/ Są mega profesjonalni, mają mnóstwo pomysł i przede wszystkim wiedzę i doświadczenie w temacie. No i narzędzia które są niezbędne do wykonywania tego typu zleceń
Raczek

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać

Post autor: Raczek »

Przygotowując grafiki do publikacji na Facebooku, ważne jest, aby zwrócić uwagę na ich wymiary, które mogą znacząco wpłynąć na odbiór treści przez użytkowników. Nieprzestrzeganie zaleceń może prowadzić do nieoptymalnego wyświetlania, na przykład przyciętych krawędzi czy rozmycia. Dla osób poszukujących dokładnych wymiarów, strona https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... -facebooku oferuje aktualne wytyczne, które pomagają w utrzymaniu wysokiej jakości wizualnej postów.
ODPOWIEDZ