Agencja marketingowa

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:45

Agencja marketingowa

Post autor: magdap »

Dzień dobry, agencja marketingowa - jaką polecacie? Szukam agencji, która pomoże mi w pozycjonowaniu strony internetowej.

firefox nowa karta google
Awatar użytkownika
wandzia
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2019, 11:13

Re: Agencja marketingowa

Post autor: wandzia »

Sama współpracuję z agencją marketingową http://primaverapr.pl/ i mogę śmiało ich polecić. Są dokładni i sumienni i wszystkim się zajmują tak jak trzeba. Moją kampanię przeprowadzili bardzo dobrze i wiem, że jakby co to w przyszłości też się mogę do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 105
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Agencja marketingowa

Post autor: ludwika »

Moja firma korzysta z usług agencji http://bellatorgroup.pl/ . Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje, znają się na reklamie i ogólnie widać efekty ich działań. A to przecież jest najważniejsze w marketingu.
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Agencja marketingowa

Post autor: kilopi »

dobrze jest rozpoczac dzialania marketingowe od takiego audytu jak http://zakladanie-stron-www.pl/ - pozwola Ci zaistniec w sieci szybko i skutecznie, a to pozwoli na dalsze skuteczne dzialania reklamowe. Naprawde pozwala to zaoszczedzic wielu kosztow a zyski sa szybko widoczne :)
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Agencja marketingowa

Post autor: Badaka »

Szukając pomocy przy reklamie warto zgłosić się właśnie do agencji reklamowej. Myślę, że jedną z lepszych opcji jest pozycjonowanie stron html. Coraz więcej firm skupia się na reklamie online.
Awatar użytkownika
what
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:03

Re: Agencja marketingowa

Post autor: what »

Podrzucam sprawdzony namiar http://marketingowe.media.pl/ współpraca oparta właściwie na kilkunastu kampaniach, w których udało się za każdym razem osiągnąć zakładane cele. Agencja z potencjałem, pomysłami i szerokim zapleczem wykonawczym. Pozycjonowanie, WoMM, influencer marketing itp.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:21

Re: Agencja marketingowa

Post autor: anulka30 »

Agencji jest wiele i każdy znajdzie coś szczególnego dla Siebie. Warto tutaj pomyśleć o specjalnych ofertach i dobrej metodzie pozycjonowania tak jak tutaj https://agencja-display.pl/blog/jak-wyp ... adnik-seo/ . Fajny poradnik i z tego co widziałam coraz więcej takich.
Awatar użytkownika
laperela
Posty: 107
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:46

Re: Agencja marketingowa

Post autor: laperela »

Jesli chodzi o pozycjonowanie to wszystko fajnie ogarnia ta agencja http://marketingowcy.com.pl/ moja firma wspolpracuje z nimi od dluzszego czasu i mamy sporo sukcesów na koncie :) tego nam bylo trzeba, kompleksowej strategii, dobrze ukierunkowanych dzialan
Awatar użytkownika
Ultrafara
Posty: 14
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:25

Re: Agencja marketingowa

Post autor: Ultrafara »

Pomoc takich firm jest niezbędna, ja zamierzam właśnie na taką się zdecydować. Chciałabym bardziej ruszyć sprzedaż internetową, mam sklep stacjonarny i też otwieram online, trzeba próbować różnych sposobów w biznesie. Znalazłam już firmę https://echomarketing.pl/ od pozycjonowania stron. Dużo już o tej formie reklamy słyszałam i myślę, że to się sprawdzi. Na razie jest bardzo dobrze, współpraca przyjemnie się układa. Zapoznajcie się też może z ich usługami.
ODPOWIEDZ