Biuro rachunkowe Rensorg

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
leontyna84
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 2:41

Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: leontyna84 »

Cześć! Czy współpracował ktoś z was z biurem rachunkowym Rensorg z Lublina? Chciałabym poznać wasze opinie na ich temat. Jak myślicie, warto oddać w ich ręce sprawy związane z rachunkowością?
Awatar użytkownika
Sedomira1999
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 9:13

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: Sedomira1999 »

To moim zdaniem jedno z lepszych biur rachunkowych w Lublinie. Od dawna z nimi współpracuję i bardzo sobie tę współpracę chwalę. Mają konkurencyjne ceny usług, a na dodatek bardzo dbają o odpowiedni kontakt z klientem.
derrką

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: derrką »

Jakby tak od czegoś zacząć to polecam https://scanye.pl/ , ten system pomaga w wielu przypadkach. Nie wiem czy czytaliście o OCR faktur? Właśnie scanye jest takim systemem, skaner wprowadza dane a system je księguje. To dobra alternatywa dla mocno zapracowanych biur rachunkowych.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: Zuzia »

A czy ktoś z Was miał może kiedykolwiek do czynienia z takim biurem rachunkowym działającym on-line jak https://europim.pl/? Mi jego oferta wydała się całkiem atrakcyjna ;) Prowadzenie księgowości w formie elektronicznej może być dla firmy sporym udogodnieniem, pozwalającym zaoszczędzić czas i pieniądze :) Czy ktoś z Was korzysta już z takiego rozwiązania?
darkoś12

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: darkoś12 »

Akurat tego biura nie znam, więc się nie wypowiem. Generalnie to na prowadzeniu księgowości trzeba się znać. Co prawda są różne pomocne systemy i programy. A jeśli chodzi o jednolity plik kontrolny kto musi przekazywać dane do urzędu skarbowego, to mi znajoma księgowa wszystko wyjaśniła. Trzeba być na bieżąco z taką wiedzą.
maryśka

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: maryśka »

Jak dla mnie ważne jest by postawić na ułatwienie jakie zapewnia nam system https://oscbr.pl/ . Dzięki niemu prowadzenie biura rachunkowego jest pod większą kontrolą. Zapewnia nam zabezpieczenie przed błędami jak i mandatami co jest naprawdę wielkim plusem
ODPOWIEDZ