biuro rachunkowe

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
jusina
Posty: 81
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:38

biuro rachunkowe

Post autor: jusina »

Witam, poszukuję sprawdzonego biura rachunkowego, nie radzę już sobie z tymi formalnościami, a w księgowości online też się nie odnajduję. Znajomy poleca mi księgowość w Gdańsku MG Finanse słyszałam dobre opinie, może ktoś też korzysta z ich usług i jest w stanie powiedzieć coś więcej. Zależy mi na czasie by szybko kogoś znaleźć.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Zuzia »

A skoro już mowa o księgowości w firmie, to co robicie, aby uprościć sobie kwestie z tym związane? czy korzystacie może z elektronicznego obiegu dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow? I jak się u Was takie rozwiazanie sprawdza? My korzystamy z niego już od wielu lat i bardzo sobie chwalimy, dzięki temu spadły nam nawet koszty związane z księgowością ;)
Awatar użytkownika
RafałEk
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:40

Re: biuro rachunkowe

Post autor: RafałEk »

Prowadząc własne biuro rachunkowe ważne jest to aby utrzymać wysoką wydajność, zadbać o skuteczność pracy i odpowiednią organizację co na pewno przyczyni się do wzrostu ilości klientów oraz zysków. My zdecydowaliśmy się również na prowadzenie dodatkowych oprogramowań które wykonają żmudną pracę za nas, a dokładnie chodzi mi tutaj o Invoice Digitizer, co przyspiesza digitalizację, umożliwia zachowanie wysokiej dokładności jeśli chodzi o przerzucanie danych z faktur papierowych do systemu online i do tego sami producenci zapewniają dodatkowe szkolenia które znacząco ułatwią Wam pracę i poprawiające efektywność jego wykorzystania :)
Awatar użytkownika
megi25
Posty: 45
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:45

Re: biuro rachunkowe

Post autor: megi25 »

Ja mogę Wam polecić sprawdzoną obsługę księgową w Warszawie, mianowicie grupę Vattax. Współpracuję z nimi już kilka lat i jestem zadowolona. Na tej stronie można znaleźć więcej informacji o ich usługach https://www.vattax.pl/obsluga-ksiegowosci/. Na pewno się nie zawiedziecie.
ODPOWIEDZ