brzydki zapach z ust

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Niska
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:15

brzydki zapach z ust

Post autor: Niska »

Mam taki dość wstydliwy problem. Zauważyłam, że ostatnio brzydko pachnie mi z ust. To dla mnie duży problem, bo jestem w sklepie doradcą klienta. Miał ktoś taki problem? Stosowaliście jakiś odświeżacz do ust?
Awatar użytkownika
Hera
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:12

Re: brzydki zapach z ust

Post autor: Hera »

Znam ten problem. Są niby odświeżacze do usta, ale wiele z nich jest na bazie alkoholu, więc jak prowadzisz samochód, to nie za bardzo. Ja znalazłam w tym poradniku https://hartigrama.pl/uzdrawiajaca-moc- ... 7,174.html bardzo dużo przepisów i działają bo przetestowałam.
Awatar użytkownika
Niska
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:15

Re: brzydki zapach z ust

Post autor: Niska »

Ale, ze jak? Sodą?

google ads vs adwords
Awatar użytkownika
Hera
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:12

Re: brzydki zapach z ust

Post autor: Hera »

Dokładnie tak 😊 Hartigramma wydała kilka książek o sodzie. To bardzo zdrowa substancja i pomaga na wiele problemów zdrowotnych.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: brzydki zapach z ust

Post autor: Zuzia »

A może to jakaś infekcja lub grzybica jamy ustnej i gardła? Myślę, że najlepiej byłoby się z tym udać do lekarza. Mi ostatnio na takie dolegliwości bardzo pomógł środek o nazwie Octenisept, który jest dostępny w aptekach bez recepty, więc polecam wypróbować :)
Awatar użytkownika
sHd
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:46

Re: brzydki zapach z ust

Post autor: sHd »

Zawsze sprawdzam opinie w sieci na temat danej usługi. W ten sposób mam pewność, że wybieram tylko sprawdzone opcje.
-Prawo nie zabrania latać.
- Ależ zabrania. Nazywa się prawem grawitacji
Adrian41

Re: brzydki zapach z ust

Post autor: Adrian41 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z dyfuzorami i świece zapachowe, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu BARPAGO. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ